İlk İntiba ve teklif

Bir kasiyer kız var Tansaş ta çok hoş ve 2-3 defa kasasından geçtim espriler falan yaptım kızında hoşuna gitti ve yavaştan muhabbetimiz oluşmaya başladı geçen yine alışveriş yaparken bu sefer express kasadan geçiyordum ve onu görememiştim kredi kartını yanlış yere taktığımı görmüş hemen geldi yardımcı oldu falan neyse nasılsın diye sordum kötü olduğunu telefonunu çaldırdığını ve suç duyurusunda bulunacağını söyledi ertesi gün için bende hukuk mezunu olarak yardımcı olabileceğimi birlikte gidebileceğimi söyledim kabul etti ertesi gün gittik savcılığa ve işlemleri tamamladık bir yerde oturup 1 saat falan muhabbet de ettik çok teşekkür etti kaç defa ilgilendiğim için.. diyeceğim ben bu kız dan baya hoşlandım ama merak ettiğim o nun bana bu ilk görüşme ve benim hakkımda ilk intibası nasıl olmuştur olumlumudur sizce ? bir teklifte bulunmak için erkenmidir bir de ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim, ilk izlenimini biz bilemeyiz. Yanınızda biz yoktur ve kızı tanımıyoruz. Ama biraz daha yanıma da fayda var, ters bişey çıkar sonra iki kere geri vites yapmak zorunda kalırsın. Bol şanslar ama bemce durum iyi gidiyor gibi gözüküyor. Hayırlısı olsun kardeşim

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...