Işten çıktınız eve doğru gidiyorsunuz gözünüz bi cafeye takıldı...

işten çıktınız eve doğru gidiyorsunuz gözünüz bi cafeye takıldı bi çay içim dediniz tam oturacakken sevgilinizi başka biriyle karşılıklı muhabbet ettiğini gördünüz Naparsınız?

0|0
20|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Yani hemen yanlış anlamayayım dicem arkadaşıdır belki dicem , durumu idare edeyim , rezillik çıkmasın , elimi kana bulamak istemiyorum sonuçta .. yoookk yaa normal arkadaşıdır sevgilim hayatta boyle birşey yapmaz ... :)) dimii

0|1
    0|0
  • başka biriyle muhabbet etmesinde ne var ki sosyl bir insndır ve beim dışımda da tanıdıklrı vardır, yanlarına giderim ben de.

ama tabi cafeye girmeden önce konuştuysak ve farklı biryerde zannediyorsam durum değişebilir, değişmeye de bilir.

0|1
    0|0
  • Oraya gidicegini bana soylememisse tartisma cikar zaten. Haber vermeden tanimadigim bir kizla cafede otuyor ? Arkadaslarinin hepsini bildigimi dusunursek kavga cikar. Eger benden gizli bir sey yaptigini kizla samimi oldugunu anlarsam bundan emin olursam hemen birini ayarlayip habrrim yokmuscasina bende iceri girebilirim :D

0|0
    0|0
  • o an bişey yapmam. onlara görünmemeye çalışırım mümkünse uzaktan izlerim. sevgilimi telefola arayıp napıyosun diye sorarım. gerceği sölerse ve ben izlerken samimi bir görüntü yoksa sorun yok demektir. ama bana ne yaptığı konusunda yalan sölerse yada onları izlerken onları çok samimi görürsem o zaman iş değişir

1|1
    0|0
  • ARt niyetli düşünmücem merhaba derim otururum

0|0
    0|0
  • Yanına gider napıyorsun diye sorarım.

0|0
    0|0
  • nerdesin diye mesaj atar? o cevabı verir vermez yanlarına oturur, bir çay söylerdim. doğru söylemişse, ne güzel. söylememişse :) söyletiriz.

1|0
    0|0
  • öyle bir dağıtırım orayı ki kimse sakinleştiremez :D yok canım okadar rezil olamam ama giderim beni görmesini sağlarım imalı bakış atarım napıyosun sen kim bu derim sonra bağırmaya başlarım sonra o açıklama yapmaya çalışır ben hızlıca sinirle yürümeye başlarım peişimden gelmiyorsa birdaha dönmem ona..

0|0
    0|0
  • Yanlarına gider ben de muhabbete ortak olurum.. Zaten kim olduğu, nasıl sohbet ettiklerini anlarım ilk bakışta, hisseder insan..

0|1
    0|0
  • bir arkadaşı olabilir..kaldı ki sen bi kız ile değil,başka biri ile demişsin..erkekte olabilir :D

mesaj atarım "canım neredesin,görüşelim mi" diye...

gelen mesaja göre tepki şekillenir sanırım..

0|0
    0|0
  • Eğer ki beni görmediyse ordan uzaklaşır mesaj atarım nerdesin napıyosun die gelen cevaba göre hareket ederim die düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çayı alıp kızın başından aşağı dökerim.

Bardağı sevgilimin kafasında kırarım.

Sonra olan cafeye olacak ama.

0|0
    0|0
  • Anlayıs gostermezdım ne bulursam o an masada acımadan kızın kafasına gecırır sonrasında sevgılım olcak sahsa guzel bı yumruk ve guzel bır cıft kufurle noktalayıp cıkardım

0|0
    0|0
  • Yani şimdi en son bana ne demişti?Nerdeydi?Bunların cevabını biliyosam eğer ona göre davranırım.Yoksa, hey my darling niye haber vermedin bi' kahveni içerdim derdim.O kıza da öldürücü bakışlar atardım.

0|0
    0|0
  • içimde uyuyan katilin ortaya çıkış anını izlemek için büyük fırsat.

gebertirim ikisinide !

cok anlayışsızım bu konuda.

ağızla burun nasıl yer değişir gösteririm :)

0|0
    0|0
  • Bişe yapmam. İnsanlar konuş konuşa.

0|1
    0|0
  • gider yanlarına selam verip giderim o alır mesajı:)))

0|0
    0|0
  • Nbaersin asko diye dudaktan operim :D aahahha tabi boyle yapmam o a ne gosteriri bilmem :)

0|0
    0|0
  • güven varsa aramızda sorun yok yani bence. ee güvende yoksa o ilişkiden hayır gelmez ki zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Masalarına 2 adet Latte Machiato gönderir ve sonra yanlarına gidip " Alla Muhabbetinizi arttirsin ..! " deyip çıkar giderim...ne olacaktı ki..Tasma mı takılacak sanki..? Olduda Bitti Maşalla... Sevgilim nasıl olsa sonra durumu izah eder..tabi cesareti varsa buna..!

1|0
    0|0
  • Onları rahatça ve fark edilmeden gözetleyebileceğim bir yer bulur, birbirlerine olan yakınlıklarını inceler ve mekandan çıkmalarını beklerim. Bu sırada nasıl durduklarına da bakarım(yan yanalar mı, kol kolalar mı diye) ve onları yine çaktırmadan takip ederim. Eğer şüphelenecek bir şey görmezsem hiç lafını da açmam.

0|0
    0|0
  • ben hiç görmemiş gibi yapardım bugün neler yaptın nerelerde gittin diye sorardm akşama falan yalan söyleyecek mi söylemeyecek mi bununla ilgili düşünürdüm...

0|0
    0|0
  • Biraz uzaktan izler naptıklarına bakardım sonra arar nerde naptığını sorardım eğer doğruyu söylerse ne ala yok evdeyim gibi yalan bi cümle duymak bile benim onunla aramdaki herşeyi bitirmeye yeter. Gidip cümle sarfedip onun seviyesine düşmem eğer aldatıyorsa.

0|0
    0|0
  • oturmadan giderim. sevgilim görmezse selam bile vermem, muhabbetlerinin içine etmeye gerek yok. görürse de selamlaşır, giderim. küsme falan yok, sadece rahatsız vermeme düşüncesi. zaten orada olmam gerekiyor olsaydı, sevgilimin çağırmasını beklerim.

1|0
    0|0
    • illa giderim diyorsun yani :))

fazla düşüncelisin <3

• diyelim iş yerinden bir arkadaşı ve bir proje üzerinde konuşluyorlar veya liseden/üniden bir arkadaşı, üçüncü olmam aşırı gereksiz olacak:)

zaten o saat bana tahsis edilmiş bir zaman dilimi değilse, sevgili olmam, onun kendine ayırmış olduğu zamanına müdahale hakkı vermemeli, vermez de <3

• ne yaptıgını gözlemlerım arkadasıda olabılır ama herşeyde olabılır

0|0
    0|0
  • eğer haberim yoksa noluyo lan burda derim..oda açıklayabilirim derse hee derim.baktım hık mık cam çerçeve iner..

0|0
    0|0
  • Kıza 1 tokat

herifede temiz bir dayak hadi eyvallah

0|0
    0|0
  • Bu gibi konularda çok ilkel bir adamım ben.. Kusura bakmayın ama kavga çıkarıcam.. Gel lan buraya..

0|0
    0|0
  • yanlarına giderim, ne ayak derim

0|0
    0|0
  • gidip yanlarına otururum bir bakarım muhabbet neymiş bakalım

0|0
    0|0
  • Hödük değiliz ya merhaba der girerim muhabbete. belki lise yıllarından arkadaşı yani olamazmı ..

0|0
    0|0
  • ayni kafeye oturur soguk su siparis ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...