Küçükken yediğiniz dayakların sebepleri?

Dayak yediniz mi ailenizden, yakınınızdan, öğretmenlerinizden bilemiyorum. Ama eğer yediyseniz sebebi neydi? :D

Ben İlkokul öğretmenimin "cennetten çıkma" adını verdiği tahta bir sopası vardı. Cetvelde değil daha kalın lanet bir şey. Her yapamadığım matematik sorusundan sonra tadına bakıyordum.Bakıyorduk. Canım sınıf arkadaşlarım benim ne çektik biz:D Soruları yapabilene de şeker veriyordu ^.^ :D

0|0
12|18

En İyi Kız Görüşü

• komşunun camını kırdığımda, birde bisikletten düştüğümde hayır şimdi düşündümde zaten düştüm ağlıyorum birde annem döverdi, bikeresindede komşunun kızının saçını başını yolmuştum annesi eve gelmişti annesi gidince annem bağa terlik fırlatmıştı lksjgsdgds

1|0
    0|0
    • Taam Türk usulü :D:D:D

• rica ettim ^.^

Erkekler Ne Diyor 18

• Küçükken dayak yemedım dıyen yalan soyler zaten bende cok yedım anneden ogretmenden abid en yazsam 10 sayfa tutar :)

1|0
    0|0
  • Pek fazla dayak yemezdim yersemde birşeye karşı çıkmamdan dik başlığımdan dayak yerdim ailem dışında küçükken dayak atanları büyüdüğüm zaman tek tek kendim dövdüm :)

3|0
    0|0
  • ben hiç dayak yemedim... hıh!

:))

1|0
    0|0
  • Bigun cocukluguna inicem hususi :D

1|0
    0|0
  • Bildiğin çocukluk yaramazlıkları

1|0
    0|0
  • saymakla bitmez

1|0
    0|0
  • Şimdi anlıyorumki bu dayakların sebebi ileride şımarık, arsız vs. biri olmamamız içindi ve işe yaradıda.bu dayaklar bize kötü yönlerden baya sınırlayan bir sınırlayıcı oldu.

1|0
    0|0
  • Matematik hocaları her zaman baş belası kendi yapamadığı soru için çöp kutusuna kafamı sokabilen bir hocam vardı sağolsun artık başım her zaman önde gidiyorum :D

1|0
    0|0
  • küçükken yediğim dayakları düşündüğümde hepsinin koca bir saçmalık olduğunu düşünüyorum ya benim ya da beni dövenin saçmalaması...

1|0
    0|0
  • o kadar çok ki saymakla bitmez ama en saglam dayagımı babamdan yokuş aşşagı duran arabamızı yanlışlıkla boşa alıp bahçe duvarına bindirdigim için yedim herale dişim kırılmıştı felan

1|0
    0|0
  • cocukken cok yaramazmısım :D bırkac kere yemısım vıtrını ındırmısım asagı :) ılkokulda degılde lısede sınıfca yemıstık bır dayak mudur yardımcısından :)

1|0
    0|0
  • Olur olmaz şeyler işte ...

1|0
    0|0
  • Kız öğrenciye de mi vuruyor lan nasıl bir hayvan o :D

1|0
    0|0
  • şimdiki aklım olsa onun kafasını keserle ezerdim... Benden 7-8 yaş büyük birisi kardeşini dövdüm diye beni dövmüştü.

0|0
    0|0
  • Yemişmidir ve hak etmişmidir :P

Çoooook yaramazmışım bildiğniz gibi dğeil :D

0|0
    0|0
  • ilkokul 4. sınıfta hoca bozuntusu annemi çağırmış imza almışlar kalsın diye hem kalsın diyorlar karne gününe kadar bekliyorlar fanteziye bak karneyle geldiğim gün yediğim dayağı kimse yememiştir bir hafta ayaklarımın üstüne basamadım acısına kıvrandım kapıya astılar ayaklarımdan hakkımı helal etmiyorum bu olay ile ilgili olarak

1|0
    0|0
    • biraaz daha ayrıntılı anlatır mısın?

• çok üzüldüm :(:( Ne desem bilemiyorum. Yaanında olmaları gerekiyordu

• boşver geçmişte kaldı

• Komşu teyzelere, onların kızlarına, ablalara laf atmak sarkıntılık yapmak :)

0|0
    0|0
  • sebepler:

sigara

köylünün havuzunda izinsiz yüzme.

muhtarın tarlasındaki dolaptan sigara çalma.

muhtarın tarlasındaki dolaptan tulumba tatlılarını çalma.

amcanın sigaralarını içerken yakalanma.

okulun kantinine 3 farklı isimle veresiye alışveriş yapma.

kurban bayramının 2.günü kurban etiyle votka içmek. ve yakalanmak.

hepsi gerçek:D

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• evden kacmstım 15 yasında:D o zaman dayak yemistim

1|0
    0|0
  • annem bir kere kumandayla dövmüştü neden olduğunu tam olarak hatırlayamadım şimdi. onun dışında okulda soruyu çözemedim diye tahta cetveli vardı sınıf öğretmenimin onunla vururdu uyuz karı. bir kaç kere de tokat atmıştı derste konuştum diye.

1|0
    0|0
  • Saygı değer (!) sınıf başkanı tahtaya adımı yazmıştı konuştum diye sıra dayağının tadına baktım ben de :D

1|0
    0|0
  • İlkokul öğretmenim kulağımı çekmişti nasıl sinir ettiysem işte

1|0
    0|0
  • evde terliksiz dolaşmam ve içime atlet giymemem..

1|0
    0|0
  • ben hep annemden dayak yerdim ama şımarıkmışım. neler yaptığımı anlatıyorlar da haklıymış annem :)

1|0
    0|0
  • Yapma dedikleri şeyi defalarca yapmam yüzünden biraz yedmm

1|0
    0|0
  • Yalnis yaptigim her seyde bir buyuk yerdim mm

1|0
    0|0
  • İnatçıydım çok ondan

0|0
    0|0
  • çok konuşuyorum diye annem kendi dövmemiş sokağın ortasında yaşlı teyzenin birine ağzıma terlik vurmasını söylemişti :D of hiç unutmam ya

1|0
    0|0
  • evden kacmıstım bı kere

1|0
    0|0
Yükleniyor...