Sorum erkeklere lütfen ciddi kendinizi yerine koyarak cevap verin ?

hep cinsellikler üzerine sevgili olduğunuz düşünün. kadınlara güvenmiyorsunuz.Bir gün bir kızla tanıştınız kız güzel çekici anlayışlı güvenilir çoğu erkeğin evlenmek istediği hanım hanımcık bir kız. yaklaşık iki ay sevgili oldunuz. ilk sevgilisi ilk elini tutan ilk öpen sizsiniz gerçekten sizi çok seviyor.Ama siz evlilik düşünmeyen birisiniz ona söylediniz sevdiği halde geleceğinde olmayacağınız için sizden ayrıldı.Peki bu durumda o kız hakkında ne düşünürsünüz başkasıyla beraber olsanız da hatırlar ayrıldığınız için pişman olur musunuz ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar şimdi ögrendim 4 aydır başka kızla beraberdi Ortak arkadasımıza bu kızla seneye evlenmeyi düşündügünü söylemış dogru olabilir mi evlenir mi

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Neden insanların gururuyla oynayalım ki? Bez de insanız sonuçta her ne kadar erkek olsak da senin tabirinle...

0|0
    0|0
    • Benim karşıma sizin gibi düş�nen biri çıkmadı malesef gelecek planlari yaptı ciddi yaklaştı sonrada eulenmeyı düşünmedi 4aydır başka biriyle beraber seneye evlenmeyi d�şüyoruz demiş ortak arkadaşımıza

• İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizin de mutlu olmanızı dilerim.

• Sagolun

Erkekler Ne Diyor 14

• Kafan iyi heralde senin , boş bir senaryonun içinden geçmişsin , buradaki insanların kendini başkasının yerine koyup senin fantezine cevap uydurmasını istiyorsun.

Ben sana gerçek cevabı vereyim.

O adamdan bir cacık olmaz, kendine daha düzgün birisini bul , dizilerde yeterince fantezi var zaten. Böyle tiplerden medet ummaya devam edersen , kendini tarif ediş şeklin çabucak değişir.

Ha dipnot düşeyim, oldu da bir oyun yaptın kandırdın çocuğu , o evlendikten sonra da aldatır seni merak etme , çünkü yıllar geçtikçe yaşlanıcaksın ama onun açgözlülüğü yaşlanmayacak. Etrafta mutlaka daha güzel birileri hep olur...

0|0
    0|0
    • Arkadaşım senin tabirinle cacık olmayacagını bildigimden ayrıldım düzgün birini bulurum umarım.yazdıklarına harfiyen katılıyorum.sorma amacım sizın ne düşündügünüzdü.Teşekkürler

• Kişiye ve duygu yoğunluğuna göre değişir. Kimi erkekler bu durumla sık sık karşılaşmışlarsa, kızı iki güne kalmaz unuturlar; kimi erkekler de "aşka inanmıyorum" diyen insanlara kaderin tokadı yapışınca uyanmaları gibi, o kızı unutamaz ve yeniden kazanmak ister. Daha da önemlisi, siz o insanın hangi tür erkeklerden olduğuna inanmak istiyorsunuz? Çünkü burada ondan taraf bir beklenti içinde olduğunuzu görür gibiyim.

0|0
    0|0
    • Hiçbir beklentim yok artık ama şuan ki beraber oldugu kızla evle nmeyi düşünd�günü söylemiş nasıl olur

• Söyledim :)Tam tersi o beni haketmiyordu zaten ama yinede üzüldüm :(

• Yine de uzuldun. İste bir yizden az onceki mesajimi yazdim. :) uzulme; sevin sagligina sevin mesela. :)

• Evlilik niyetim yoksa ve ayrılığın da başka bir nedeni olmadıysa pişman olmam.

0|0
    0|0
    • peki fikrin değişse evlenmeye kara versen artık. böyle bir kızı kaybettiğin için üzülür müsün

• Rica ederim. O da dürüst davranmış bence, o yüzden senin açından da pişmanlık duyulacak bir şey yok.

• pişman değilim o da dürüst biriydi gerçekten.Sadece onun gibi kimseyi sevemeyeceğim diye düşündüğüm için üzgünüm

• o kız motor derdim.cunku ılk basda evlılık dusunmedıgımı bılecek kadar yakın olmadan sevgılı olursa ya da tam tersı evlılık dusunmedımı bıle bıle gelıyor ıse gızlı motor :)

0|0
    0|0
  • kız güzel çekici anlayışlı güvenilir çoğu erkeğin evlenmek istediği hanım hanımcık bir kız :)) böyle değilsindir belki...

0|0
    0|0
    • kendimi övmek için yazmadım ayrıldığım kişininde cevremdeki herkesin düşüncesi bu yazdıklarımdan sadece buna odaklanmışşın. Böyle bir kızdan ayrıldığını farzet pişmanlık yaşar mısın ?

• pişmanlık yaşamam. zaten evlilik düşünmüyorum. aşık olsam kalırdım zaten. senin gibi dışarda bir dünya insan var...

• öyle tabi yorum için teşekkürler

• Neden zoru tercih ediyorsun ki kuzen anlayamıyorum bu kızları

0|0
    0|0
    • aşkın gözü körmüş :)

• Umarım görürsün kuzen ne diyeyim

• umarım kuzen :)

• elbette en çok sevdiğim eski sevgilim olur kendisi :)

0|0
    0|0
  • bence hiç pişman olmaz o tarz insanlar düşünüp kafayı yeme bence :)

0|0
    0|0
    • hayatta ondan daha önemli şeyler sürekli düşünmüyorum mantıklı biiriyim sadece sizlerin fikrini öğrenmek istedim teşekkürler yorum için

• Bu zamanda kim evlilik düşünür ki kimseye güvenilmiyor artık

0|0
    0|0
    • ne yazık ki öyle .Umraım doğru insan çıkar karşımıza

• Çıkınca o da gidiyor yani degişen bişey yok

• öyle bir düşünceye kapılacak insan o dediklerine yapmaz ,bi kızın gururuyla oynamaz

0|0
    0|0
  • ne farkeder?

0|0
    0|0
    • farkedecek birşey yok sadece fikrinizi öğrenmek istedim

• kız ne ıstedıgını bılıyomus oglanda salaklık

0|0
    0|0
    • 25 yaşında evliliği gereksiz görüyordu pişman olma olasılığı var mıdır ?

• Seni kullanmis takma kafama .

0|0
    0|0
  • empatiyi kurdum şu an ama ben öyle şeyler yapmazdım bırakacağım kıza yapıyorsanda evlendikten sonra ne halt yersen ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• düsünse bile ne degistirirki senin yanindayken degerini kiymetini bilmiyorsa seven insanin bahaneleri olmaz ve kolay kolay sevdigini birakmaz ama artik sevgiler yalan olmus herkes bir cikar pesinde

0|0
    0|0
    • aynen öyle canım.Benim onu sevdiğim dibi sevmedi zaten biliyorum hatta 4 aydır başka biriyle beraber hayatıma istesede giremez artık. İlk aşkımdı çok sevdim gerçekten ama fikri başka biriyle sevsende zaman geçirmenin anlamı yok o da dürüst davrandı zaten ama yinede aklıma geldi sormak istedim insanoğluyuz pişman olduğunu bilmeyi çok isterdim ama :)

• Allah büyük belki bir gün pisman oldugunu duyrasin hic bilemezsin :) Rabbim degerini bilen insanla karsilastirsin insallah

• amin. Çok teşekkür ederim

• belki de çoğu erkeğin evlenmek isteyeceği hanım hanımcık güzel ve çekici değilsindir bir de yüz vermeyince ayrılmış olabilir. umursamaz bence

0|0
    0|0
    • öyle olmasam her gün evlilik teklifi alıp istemeye gelenler olmasa yazmazdım .ve bunu kendisi de söyleyen biriydi sadece evliliği gereksiz gören biriydi

• Aynen düşünüyorum. Teşekkürler...

• mutluluklar :)

Yükleniyor...