Partnerinizle beraber iken köleniz olsa ne yapardınız?

mazoşistfurkan
Bayanlara bir soru sormak istiyorum..Sevgilinizin ya da eşinizin yanında size deli gibi aşık bir erkek tamamıyle sizin köleniz olsa ve acı çekerek ayaklarınıza kapansa size bir çift olarak hizmet etmeye razı olsa ve yerinin sizin ayaklarınızın altı oldğunu bilse onu bir köle gibi kullanmak hoşunuza gidermiydi..Örneğin evinizin yerlerini silse,bulaşıkları yıkasa,hata yaptğıımda onu cezalandırsanız,ona tuvaletleri temizletseniz, partnerinizin yanında aşkından geberircesine sizin ayaklarınza kapanıp ayakkabılarınızı yalayarak ağlasa.onu ezmek nasıl bir duygu olurdu..Kısacası güçlü erkeğinizin yanında,ayaklarınzın altında zavallı ve çaresizce size aşık bir köle ve her emrinizi yerine getirmeye hazır bayanlardan cevap bekliyorum selamlar..
Güncellemeler
+1 yıl
Bir bayana sınırsızca hizmet eden bir köle olmak istiyoırum..Onun ayaklarına kapanmak ve acı çekmek istiyorum..Bayanlara soruyorum var mıböyle bir bayan..
Güncellemeler
+1 yıl
Bayanlara bir soru sormak istiyorum..Sevgilinizin ya da eşinizin yanında size deli gibi aşık bir erkek tamamıyle sizin köleniz olsa ve acı çekerek ayaklarınıza kapansa size bir çift olarak hizmet etmeye razı olsa ve yerinin sizin ayaklarınızın altı oldğunu bilse onu bir köle gibi kullanmak hoşunuza gidermiydi..Örneğin evinizin yerlerini silse,bulaşıkları yıkasa,hata yaptğıımda onu cezalandırsanız,ona tuvaletleri temizletseniz,
Partnerinizle beraber iken köleniz olsa ne yapardınız?