Aklınızda kalan Kötü olaylar var mi ? Ben birini anlatayım

küçükken ogretmenlerim ve arkadaşlarımla sinemaya gitmiştik sinemadan dönerken gözümüzün önünde kaza oldu öğretmenlerim bakmaya gitti yaralı bir bayan vardı o bayan bizim gözümüzün önünde daha kötüsü öğretmenimin kollarında öldü Sızın de Böyle yaşadığınız olaylar var mi

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün moralim çok bozuktu çok içki içtim, arkadaşımı aradım sonra gelip beni alsın diye. Sonra ben çok içtim diye midem çok fazla ağrımaya başladı. Beni hastaneye yetiştirmeye çalışıyordu, e5 karayolundaydık o sırada. Yağmur da yeni başlamıştı ve yerler yağ gibi kayıyordu. Önümüzde yavaş giden kamyonu sollamak istedi ve araba kaymaya başladı. Sonra bariyere çarptık. Benim sol kolum çatladı ama arkadaşımın boynu kırıldı. Can çekişirken bişey demeye çalıştı anlamadım, gözünden yaş geldi ve 10 saniye sonra öldü. Hayat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Napıyon Büşra. tanıdın mı beni.. numaramı sildin mi diye mesaj atmıştın en son

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 ay önce Ananemi tuvalete götürüyordum

Kollarıma yığıldı kaldı

Evde kimse yoktu onlar gelene kadar yatırdım çenesini bağladım ve ayak parmaklarını

Hayat bu ne olucağı belli olmuyor Herşeye hazır olmalı ve güçlü olmalı insan

0|0
    0|0
  • trafikteydim bir kere önümde bir araba vardı böyle çok yavaş gidiyo yolda müsait değil sollayamıyorum kös kös gidiyoruz ama nasıl söyleniyorum falan.. yan yoldan çok hızlı bir motor geldi ve önümdeki araca çarptı motordaki adam havada uçtu ve yere düştü olay yerindede öldü :( hani eğer belki sollamış olsaydım katili ben olucaktım çok etkilenmiştim o olaydan :(

0|0
    0|0
  • Var bir çok örnek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...