Sporla ilgilenenler yada bilgisi olanların 2 dakikasını alabilir miyim?

arkadaşlar sporla ilgilenenler ne yer mesela tuzlu şekerli şeyler yermi biraz fazla abartmadan

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• tuz tavsiye etmem...şeker az tüketmene bak

0|0
    0|0
    • 0 mı tuz olucak yemeklerde annelerimiz atar ya hani yemeğin tadı değişsin diye o kadarda mı olmaz

• tuz dan degil...kalorisi yüksek gıdalar dan kaç.sebze meyve tüket..

• tamam teşekkürler saoalasın

Kızlar Ne Diyor 4

• az biraz yerler tabi

0|0
    0|0
  • spordan sonra açlık hissediyorum çok sık kan şekerim düşüyor o zamanlar abartmadan şekerli birşey tüketiyorum.

0|0
    0|0
  • yerler tabi

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı yiyorlar galiba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne sporu bahsettiğin spor.

0|0
    0|0
    • Herhangi bi spor body,kickbox,yüzme,futbol hepsi için geçerli olması lazım zaten.

• 6 gr tuzu nasıl ayarlayabilirizki 1 kaşık feln yapar herhalde aşağı yukarı

• Yemeklere tadına bakmadan tuz atmamak gerekli.Salatalarda bile dikkat etmeli.Bir çay kaşığı tuz 6 dır.

• vucutcu olarak genel beslenmemden örnek verim sabah 6 yumurta beyazında yapılmıs bir omlet sade nescafe bir kap yulaf ezmesi bir elma öglen 250 gr pirinc yagsız tuzsuz 500 gr tavuk ara sade nescafe aksam 500 gr tavuk light yogurt muz

0|0
    0|0
    • hocam o ne öyle yahu :D ben zaten sporcuların şeker ve tuzdan kaçındıklarını biliyorum benim öğrenmek istediğim şey hani annelerimiz yemeklere biraz tuz atar ya yada sabah kahvaltılarda peynir yeriz oda tuzludur yani az tuzlu şeyler tüketsek bununda mı bi zararı olur

• istanbuldayım dostum yakında olsak yardımcı olurdumm hertürlüü

• neyse sağlık olsun teşekkürler yorumun için.

• tuz ve şekere hayır alacağın besinlerde gerekli şeker ve tuz var zaten yaptığın sporu bilmiyorum ama her tür spor için protein altın kadar değerlidir

0|0
    0|0
    • herhangi bi sporla uğraşmıyorum şu anda sadece bilgi almak istedim mesela body ve kickbox la uğraşanlar yermi bunları

• ben body yapıyorum tuz seker cay kola cips patates kızartması içi çikolatalı bisküviler paket meyve suyu içinde koruyucu madde var sigara eroin kokain bunların hiçbirini yaklaştırmam kendime

• Fazla kilon yoksa ve kaslanmak istiyorsan. Spordan sonra aban proteine. Tavuk tavsiyemdir :)

0|0
    0|0
  • kardeş vücudun tuza da şekerede ihtiyacı var ama özellikle tuz ve şekeri minimum seviyede tüketmelisin.. amacın kas yapmaksa protein tüketmelisin bence bi hoca eşliğinde yap bu işi ;)

0|0
    0|0
    • kas yapanlar tuzlu şeyler yerlermi azda olsa ?

• kası oluşturan yegane etmen proteindir ;) tuz değil fakat hiç tuz tüketmemende zararlı çok az miktarda tuz da tüketmelisin

• bende sporcuyum genelde tuz iyi değildir..şekerde çok abartmamalı..ama sporuna göre değişiklik gösterir tabi

0|0
    1|0
    • kickbox,body diyelim mesela az biraz tuzlu şeyler tüketsek olmazmı

• kol ve bacak gücü olayı.ben basketbolcuyum tuz yasak dediğim abartmak yasak sıfır tuz değil ama az tuzlu olmalı şeker olayıda normal şeker sorun değil ancak tatlı filan da yasak..

• hangi sporla uğraşıyosun hocam

• body yapanlar et genellikle ağrlıklı protein

0|0
    0|0
  • Asitli içecekler yasak, ayrıca yiyebilirsin sorun etme.

0|0
    0|0
    • tuzlu şeyler yerlermiki sporcular

• şimdi ben zayıfım yüzüm tombiş vücuduma göre yanaklarım var yani kilo alıyorum balon gibi şişiyo yanaklar daha çok o neden oluyo acaba ?

• Ona birşey yapamazsın işte :)Yani en azından benim bilgiğim yöntemlerle :)

Yükleniyor...