Böyle yasamak zor değil mi ?

Ben 19 yasındayım. O 27 yasında.. 35 yasında evlenebilir. Şirketi 35 yasında evlenmesine izin veriyor. Ailesine çok düşkün. Babasından hiç bahsetmedi. Annesi ve ablasını çok seviyor. Özellikle annesini.. Çok yogun .. Sürekli koşturuyor. Bu nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum. Ama cok seviyorum. Ayrılın gibi seyler yazmayın lütfen. Belki haklı olabilirsiniz ama kalbim sizin ayrılın görüşünüzü desteklemeyecek :( Amacı ne ? Onun içinde zor olmuyor mu ? Sadece kendim için üzülmüyorum. Onun içinde üzülüyor ve endişeleniyorum. 2 yıl sonra askere gidecek. Beni umursuyormu umursamıyormu bilmiyorum. 1 yıl 5 aydır ilişkimiz var.

Not; Yogunluktan dolayı annesi ile bile ilgilenemiyormus..

- Bu duruma bazen cok sinir oluyorum. Yarın bir gün annesi beni sevmedi diye benimle devam etmek istememesinden korkuyorum. Annesine tapmasından korkuyorum .. Herkesle iyi anlasırım. Ama ben bir yabancıyım onlara göre. Hersey farklı. Bu yüzden engel olmaısndan endişeleniyorum.

Güncellemeler:
Belki cok parası olacak. Çok zengin zaten ama paranın ne önemi var ki ? hayatın anlamı sahip oldugumuz duygular değil mi ? benim için değilde onun için daha gec olmayacak mı bazı seyler ? Gec baba olmak gibi ? :(

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi şirket böyle evlenmeme kontratı yapıyormuş? Askere gitmeyen adamı işe almışlar ama evleneni mi almıyorlar? Sen emin misin bunlardan?

1|0
    0|0
    • Evlenirse işini etkileyecek.. Eminim. Eğlence şirketi diyelim.

• O zaman durum başka, zorunluluk diye bir şey yok, bu onun tercihi. Zaten açıkça evlenmek istemediğini belirtmiş, 35 yaş sınırı koymuş. En azından o zamana kadar aile dertlerini düşünmene gerek yok. Bu kadar çok seviyorsan mecburen o zamana kadar beklemen gerekiyor.

Erkekler Ne Diyor 2

• 19 yaşında bir kıza göre fazla akıllısın. Bizim birşey dememize gerek yok :)

1|0
    0|0
  • komiksin resmen

0|0
    0|0
    • Komiklik ? Neresi komik ?

• Her hikayeye inanıyorsan afern sana.

neymiş ailesine baglı neymiş 35 ten öne evlenmez neymiş bilmemne

kardeşim zengin adam zaten elini asllasa ellisi evlensen bile aldatılacaksın boşa kasıp duruosun

Kızlar Ne Diyor 1

• seviyorsan ayrılmayı düsünme herseyi zamana bırak sende bu yasta evlenecek degilsin ya okulunu bitir ayakların yere saglam bassın zaten bir kızın evlenecegi yasta 25 inden sonra olmalı eger birlikteliginizi devam ettirebilirseniz o 35 ine geldiginde sende 27 olacaksın evlenmek için gayet uygun bir yas hakkında hayırlısı olsun..

1|0
    0|0
    • Ben annesinin buna engel olacagından korkuyorum. Sonra onun benimle ciddi düşünüp düşünmeme konusu var. Sonucta bir çok kız var peşinde. Ben basit düşünceli bir kız değilim. Oda bunun farkında ama bu benimle evlenecek demek olmuyor :( Ben hukuk bitireceğim. Ama o evlenelim dediğinde ben orda mesleğimi yapamayacagım. Eknomik özgürlüğüm olmayacak elimde.. Ondan para isteyeceğim. Aslında buda beni cok düşündüren seylerden. Sonra o sonunda kendisi gibi bir kz ile evlenmek iste. belki :(

• ben onun yasadıgı ülkedeki kızlara göre güzel olabilirim. Çevremdeki insanlarda güzel oldugumu söylüyor. Ama erkekler genelde güzel kızlarla oynamak isterler :( Hiç bir seyden emin olamıyorum. Sadece devam edebiliyorum. Buda cok acı veriyor. Huzursuz ediyor beni ..

• baska engeller de varsa kariyer gibi önce onunla konus bakalım fikri ne olacak ona göre karar vermen daha saglıklı olur..

Yükleniyor...