Kendinden soğutmak için mi yapıyor nedir.

1.5 yıllık bir ilişkim var sevgilim yurt dışında zaman zaman geliyor ordayken de skype'tan görüntülü görüşüyoruz. Dün o da evde yalnızdı ben de. Ben ağda yapıyordum skype açmak istedi. Ağda yapıyorum dedim hem özledim diyorsun hem açmıyorsun dedi. Adım gibi eminim çağırmasının sebebi özlemesi değildi. Karşında mı yapacam dedim yap nolcak falan dedi olmaz dedim tribe girdi iyi tamam dedi baktım okey oynuyor sohbete girmiş orda. Birsürü şey yazdım cevap vermedi sonra da neyse ben çıkıyorum işlerim var bitince yazarım dedi. Ben de okey oynadığını bildiğim için iyi sen okeyini oyna sohbetini et canın isterse yazarsın dedim. Oynicam kızlarla da konuşcam işte falan dedi. Neyse sonra sabah oldu ben "Varlığın bana verilmiş en büyük hediye bu dünyada. Günaydın canımın yarısı. Seni çok seviyorum." diye bir mesaj attım verdiği cevap sadece günaydın oldu. Tribe devam mı dedim canın ne zaman isterse o zaman yaz demiştin aslında yazmicaktım cevapsız bırakmamak için yazdım dedi benim tepem attı. Hiçbir şey söylemedim faceden durum güncelledim "Dilerim ben çok yakında ölürüm ve sen sırf şu inadın yüzünden günler sonra öğrenirsin!" şeklinde. Çok güzel dua ediyorsun devam et dedi ettirenler sağolsun dedim. Vay yine suçlu ben oldum falan dedi ben kimseyi suçlamıyorum ettirenler dedim sen üstüne alındın dedim iyi yazma tamam dedi. Anlamıyorum ki ne yapmaya çalışıyor ? Ayrıca facede de ikimizin adı yazıyordu ortak hesap gibi hemen benim adımı silmiş. Tek bir istediğini yapmadım diye bu tepki biraz büyük değil mi sizce de ?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• s... et degmez pıslık ya boyle kısıleın gtuu kaldıran bıze yazık valla cevrenebak fıstıklar cok salla bunu sen

0|0
    0|0
    • Hem seviyorum diyor hem böyle yapıyor anlamıyorum.

• bız kızlar duygusallıktn kaybedıyrum yerı geldıgınde hatalarını gordugumzde gotlerıne tekme basmayı bılmıyoruz bak bı yapsak ne kadar degerlı oluruz ınadına arıyorz askım balım sonra nolyo bunlar mal kızlara gıdıyo bızım emegımızı seyıne takan olmuyo

• Aynen öyle oluyo :(

Erkekler Ne Diyor 3

• onu tanıyamamış olmalısın

0|0
    0|0
  • ne olmuş bunda ki sevgilimle yazıştık kamera açmadı nedn açmıyorsun dedim banyo yapacağım dedi aç dedim izleyeyyim izledim de ne sıkıntısı olacak

0|0
    0|0
    • Ben kuaföre bile gidip ağda yaptıramayan biriyim ki banyoyla o aynı şey değil kıl tüy söz konusu. Ayrıca herkes bir değil ben sevgilinden daha çekimser olabilirim tek bir isteğine hayır dedim diye böyle yapması mı gerekiyor ? Sevgilin kamerayı açmasa böyle mi yapardın ?

• insanlar o kadar değişik o kadar anlamsız düşünenler varki anlatamam bende de zaman zaman oluyor ama hata yı bilip özür dilemek kendini affetttirmek lazım

• Haklısın.

• iki tane ergenin bir birlerine laf sokmasından başka bişey anlamadım bu yazıdan

0|0
    0|0
    • 21 yaşındayım o da 23 yaşında ne ergeni ?

• Her zaman ben alttan alırdım ama bu defa haklıyım. Susmadım böyle bir şey çıktı ortaya.

• olmuyorsa zorlama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...