Suçlu olduğu halde aramıyor neden ?

sevgilimle 1 yıllık beraberliğimiz var fakat dünden önceki gün eve geç gitmiş telefonunun şarjı bittiği için kapalıymış arkadaşıyla takılmış arkadaşının kuzenının doğumgunü partisine gitmiş beni de abisi aradı ulaşamadığını soyledı o gece bende hiç arayıp sormadım mesaj dahi atmadım. sonra ertesi günü beni aradı napıyosun dün hiç arayıp sormamışsın merak etmemişsin beni dedi bende insan bir haber verirdi ben sana gittiğim geldiğim yerleri haber verıyorum sen kızların dogumgunune git dedım tartıştık ve dun sabah telefonu kapattık kapattığımızdan beri ne o beni aradı ne ben onu aradım. şarjının bitcegını haber vermeliydi . bu durumda o suçlu ama aramıyo mesaj atmıyo bunun nedeni nedir? ve onu aramalımıyım ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• çunku suçlu ama uste çıkmaya çalışanlardan sende umursama biraz zor olur senin için ama hatasını anlaması lazm arama o arasın bekle çnku bir kez taviz veririsen aynı seyi sureklı yapar

0|0
    0|0
    • aramamalıyım dimi?

• biliyorum aramak istiyceksın hep elin telefona gidicek ama sunu düşünücek o da beni nasılsa hep affedicek hem düşün aynı seyi sen ona yapsaydın onun tepkisi ne olurdu sence

• kızardı . yani anladım aramıcam

Erkekler Ne Diyor 1

• ne büyük bir sorun, hadi kriz masasını hazırlayalım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...