Facebookta önünüze gelenin arkadaslık isteginii kabul edenlerdenmisiniz

herkese gnyadın degilsenizz bekleyenn arkadaşlık istek sayınızz kaç ben 134 tane arkadasım var 30 tanede yollanmıs istek varr bunların içinde coguu tanıdıklarım ama işee yaramaz oldugu için kabull etmiyorumm dışarda oldugu kadar facededee arklıkk konusunda seciciyimm pekii ya sizlerr...

0|0
89

En İyi Erkek Görüşü

• SANADA GÜNAYDIN HAYIRLI HAFTASONLARI :))

benimki kapalı o yüzden gelmiyor arkdaşlık isteği..175 civarında kişi var.onlarda ailem okul iş arkadaşlarım o kadar... 6-7 kişi daha var istek gönderdiğim...tabii tanımadığım kişilere asla yollamam.gerek yok böyle şeylere

bide kapalı zaten facebook zaman tünelim herkese...arkadaşlar görsün yeter..fotolar dahi hepsi kapalı...sanal dünya güvenilmez sonuçta

0|0
    0|0
    • eyvallahh gardasımm ben bişeyy olucanaa degill yaa gereksizz arkadaslık lstesi arttıkçaa rahatsızz oluyorumm

• o yollayanlar bayanmı erkek mi..yani tanıdığın kişiler mi..tanımadığın yolluyorsa kesin kaslı vücut fotolarına bakarak yolluyordur yanİ:D

• bayanlardaa vardaa genelii erkeklerr tanımadık bir kaçtanee yokk yavvv ne fotosu..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır tanımadıgım kimseyi kabul etmem

0|0
    0|0
  • Hic yok

0|0
    0|0
  • hayyır :D istanbuldayken ortak arkadaşım olanları kabul ederdimde yozgata gelince erkek olan kimseyi ortak arkadaşım bile olsa etmemeye başladım.

0|0
    0|1
  • arkadaş ekleme şeysi kapalı benim 288 arkadaşım var hepsinide tanıorum tanımadığımı kabul etmem.

0|0
    0|0
  • face kullanmyorum kullandğm zamanda eklemyordm zaten .

0|0
    0|0
  • face im yok

o yuzden boyle bir derdim de yok

0|0
    0|0
  • Simdi bir rus kiz yazmis turk erkekleri beni devamli neden ekliyor? Altinada sapik olduklari icin yazmislardi herkesi ekle turk erkegini ekleme

:))))) soruya gelince tabiki eklemiyorum

0|0
    0|0
  • 134 ark. gercekten seciciymişsin benin 33 ark var yarısını pek tanımam arkadasın arkadası davet göndermiş kırılmasın diye eklediklerimden.. tanımadıgım kişilerden gelen davetleri de kabul etmeyeceksem siliyorum zaten bekletmiyorum ama biraz muhabbet kurduysam ve iyi bir insan oldugu izlemi uyandırdıysa bende yabancı da olsa eklerim dısarda ise 2-3 arkadasım var görüstügüm..

0|0
    0|0
    • ben tanıdıklarımı daa çok samimii olmadıgım sürecee kabull etmiyorumm bayanıda erkegide..

• ben davet göndermiyorum ki onlar gönderiyor kabul etmesem darılırlar diye yapamıyorum mesela arkadasımın annesi eski komsumuz face hesabı acınca beni de ekliyor kabul etmesem saygısıszlık olur gibime geliyor biraz ince düsünüyorum ben..

• haa sen duygulasalaa baglıyorsunn konuyuuuu ablası ben birazz vahsiyim siler atarımm ya da kabull etemm o kadar..

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben hepsini kabul ediyorum ama sonrasında bakıyorum kimmiş diye gerekmiyorsa siliyorum. Bekleyen kişi yok o yüzden :)

0|0
    0|0
  • evet cünkü günümüzde biri birini ekliyorsa kesin bir şey vardır

1|0
    0|0
  • Bende yok gelen isteği kabul ederim ama ben istek göndermem prensip meselesi :D Mesaj atarsada öyle herkese cevap vermem :D Tanımadıklarımla konuşmam nadir olur yani ;)

0|0
    0|0
  • Aileden biriyse ederim veya sınıf arkadaşım olabilir,fakat tanımadıklarımı bayan olsun erkek olsun ne ekler ne kabul ederim.

0|0
    0|0
  • Gördüğüm biriyse daha önce kabul ederim

0|0
    0|0
  • İstek yollayan olmuyo ki

0|0
    0|0
  • İstek gelmiyor ki kabul edelim ya da etmeyelim önce gelsin genelde hep ben yolluyorum zaten

0|0
    0|0
  • tanıdıksa evet yoksa salla boşal gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...