Kızlar bana, size göre havalı erkeğin tanımını yapar mısınız ?

Mesela ben size (bana göre )havalı kızın tanımını yapayım:Bakımlıdır hanımefendidir sosyal hayatta neler yapılması gerektiğini bilir arkasından onlarca erkeği koşturur ama hiçbirisine pas vermez diksiyonu çok düzgündür dişler eller gülüşler çok çekicidir ve fizik olarak da bana çekici gelen 1.70 boyunda 55 civarı kilolarda beyaz tenli saç rengi ve göz rengi çok önemli değil ama sarı saç mavi göz ya da siyah saç siyah göz kombini tercihimdir bunun gibi siz de yakışıklı ve havalı erkek tanımını yapar mısınız ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Basliyorum öhömm; havali erkek uzun boylu zayif olur, saclari guzel toplu daginik olur, guzel konusur, guzel yurur sakali biyigi olmaz, kollarinda ve bacaklarinda kil olmaz olsa bile bole cok degil , biraz dar pantolon giyer cunku bacaklari uzun gozuksun

link

Burdakileri ornek al

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• havalı erkek kendini beğenmiş olur. çok yakışıklı görür ya da her kızın ondan hoşlanacağını düşünür ve çıkma teklifi edildiğnde kabul edilmesinin zorunlu olduğunu düşünür ve reddedildiğinde inanamaz

0|0
    0|0
  • genis omuzlu, karizmatik sesli, zeki, centilmen, olgun, sorumluluk sahibi :)

0|1
    0|0
  • Zeki özgüven dolu , aklını kızlarla bozmamis , güzel gülen ve sosyal her erkek bana göre havalidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...