Empati kurarak cevap verilmesi gereken bir soru; sizce mantık mı, aşk mı?

evlenmekte olduğunuz bayan/erkek sizden oldukça yüksek bir seviyede. yani hem para yönünden hem kariyerlik yönünden. sizde birbirinize deliler gibi aşıksınız. fakat bir sorun var ; karşınızdaki kişinin kişilik yapısında insanları küçümseme , küçük görme huyları var. aşk`ınızı düşünüp bu insanı değiştirebilceğinize inanarak evlenir misiniz (?) yoksa mantığınızla ` bir insan 7sinde neyse 70inde de odur` diyerek değişmeyeceğini düşünüp vaz mı geçersiniz ?

sizce mantik mı aşk mı ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• birisi ile sakın değişir ben değiştiririm mantığı ile evlenme ve çok küçük görme olayı varsa yarın birgün bunu senn ailenede yapablir kabullene bilirsen neden olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aksine bu huyu zamanla daha beter hale gelecektir.. O kişi kesinlikle beni seviyor olamaz,insan sevdiğini küçümsemez.. Bu ilişkiden bir cacık olmaz

1|0
    0|0
  • İliskimizde degissip degismeyegi ortaya cikar degismezse zaten evlendikten sonra degismez.

Evlenmem

0|0
    0|0
  • bayanlar genelde serseri tipleri ya da bu tipleri degistirebileceklerini dusunerek evlenir ama degistiremeler bana kalirsa evlenirdim kullanirdim sonrada istedigi kadar kucumsesin umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Önce değiştirmeye çalışır aşkımı kullanır baktım olmuyor 7 den 70' e taktiğinin kullanırım :D

1|0
    0|0
  • En sevmediğim insan tipi.Öyle biriyle çıksam bile 1-2 ay sonra katlanmam ayrılırım galiba :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantıkda aşkda önemlii. Evlenince her zaman cicim aylarındaki gibi olmayacak. Huyu öyleyse ve değişmiyorsa küçümsenmeyi kabullenp evlenmen lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...