Kocam olacak adamdan ve ailemden nefret ediyorum

daha önce yine yazmıştım kocam olacak kişiden nefret ediyorum onunla evlenmem icin tecavüz etti ve annem babamlar amcalarım araya girip beni evlendirdiler güya bu şeklide namusum temizlenecakmiş. bana evlen boşanırsın dediler ama şu an destek olmuyorlarki zaten eşim olacak o adama bu konuyu açtığımda boşanmıcam diyip beni tehdit ediyor güya çok seviyormuş evlendiğimizzden beri bana o anlamda hiç yaklaşmadı bana sen istemedikçe sana yaklaşmıcam diyor annemle teyzelerim falan senin ona görevini yapman gerek o sevmeseydi seninle evlenmezdi diyor peki sevseydi tecavüz edermiydi? bıktım artık o an her gün gözümün önüne geliyor hep ağlayarak uyanıyorum ona hiçbir şekilde yaklaşmıyorum birşey sorduğunda cevap vermiyorum bazende sırf boşansın diye kötü davranıp tersliyorum ama olmuyor ailemde bir şans ver diyor peki bana tecavüz eden birine nasıl yaklaşıcam nasıl sarılıcam nasıl konuşucam ne yapıcam peki bana yarın öbürgün ben sana tecavüz ettim sen de hiç gurur yokmuş hemen bana yaklaştın demeycekmi bu adamdan hadi onu bırakın benim kendime olan sayğımda biticek belkide ne yapıcam hiç bilmiyorum arkadaşlarıma bu olayı bilmiyor ailemede ne hissettiğimi anlatamıyorum akıl alamıyorum zaten onlar akıl alınacak gibi değiller bende o yüzden size soruyorum ne yapmalıyım

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İşte geri kafalı toplumun çağ dışı namus kavramının çağ dışı namusu temizleme hikayelerinden birisi .. çok ama çok üzüldüm gerçekten maddi gücün olsa diyecem ki ayrıl kur kendine yepyeni bir hayat ..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İçinde ona karşı en ufak bir ilgi-sevgi barınmıyorsa bu evliliği uzun süre götüremezsin.İleride daha çıkmaza gireceksin.Madem ailen boşanabilirsin diyor,sende boşanma lafını her fırsatta kocana hatırlat.Bak seni hapse sokmamak için evlendim.Bırak artık yakamı diyebilirsin.Yoksa senin psikolojin daha da bozulacak.Mazallah intihara kadar götürebilir seni.Dikkatli ol,sakin ol..Bu arada yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • 22 yalnız ailem evlenmem için boşan evlen böylece boşanınca adını çıkarmazlar dediler başından savdılar resmen namus belasıi gibi gördüler evlendikten sonra ben ilk boşanma konusu açınca bana deli deli konuşma ne boşanması falan dediler güya kıymetini bilmiyormusum sevmezse evlenmezmiş sevse neden böyle yapsın diyince sen kendince bahane üretiyorsun diyorlar

• Ailenin sana destek olmadığı çok açık ya...Uzun süre bunu böyle götüremezsin.Çocuk olur yakında.iyice çıkmaza girersiniz.Bu işin sonu boşanma ama ne zaman olur bilemem.Ondan kurtulmak istiyorsan kendinden iyice soğut.Gülme-inadına konuş,tersle.kendi havanda ol.eklesene beni.detaylı konuşalım.

• şuan yatmam lazım , uyandığımda unutmazsam yorumlarım konuşuruz . iyi günler .

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum ailen seninle değil senin yanında olacak birinin olması gerek allah kolaylık versin üzüldüm yani keşke yapabilecek birşeyim olsa.

0|0
    0|0
  • Kendi ayaklarının üzerinde durabileceğine inanıyorsan boşan..

0|0
    0|0
  • Hemen mahkeme ye git abla. Kurtul ondan

0|0
    0|0
  • sana tecavüz edecek kadar kuduruk bir adam evlendikten sonra o anlamda nasıl yaklaşmıyor anlayamadım açıkçası...

0|0
    0|0
    • değil mi hem tecavüz etmiş hemde yaklaşmıcam diyor

• çok anlamsız bir durum,sana üzüldüm gerçekten kimbilir ne kadar canın yanmıştır o an..

• Bir işin varsa ayrılmak en iyi yol zaten o adamdan çocuk bile yapılmaz.

0|0
    0|0
    • ben yüzüne bile bakmak konuşmak istemiyorum ne çocuğu

• Diyorum ya işiniz varsa ayrılın başka türlü aileniz bile ondan yana

• senin sonun iyi değil bence bir psikiyatriye gitmelisin yoksa daha büyük sorunlar cıkabılır..

0|0
    0|0
  • Kocanın yaptığından gerçekten pişman olduğunu düşünüyor musun?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum kafam çok karışık boşanma konusunu açtığımda beni tehdit ediyor beni çok seviyormuş falan

• bilmiyorum ama şu an affetmeyeceğim kesin şu an yüzünü görmek bile istemiyorum

• Birlikte psikolojik destek alabilirseniz faydalı olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ailenin seni onunla evlendirmesi cok yanlis ! Resmen seni mutsuzluga suruklemis. Sana tecavuz ettigi icin Sikayet edebilirsin eger gercekten ondan kurtulmak istiyorsun ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...