İnsanların azla yetinmemesine ne diyorsunuz?

Elimde bana borcu olan birinin günü geçmiş senedini vermek icin avukata gittim bugün..aile avukatımızdır kendisi.konuyu anlıyana kadar benimle cok ilgilendi..sonra miktarı senet miktarı sorunca seni arkadaşa sevk ediyim.ben daha cok kavga dövüş olaylarina bakiyorum dedi.15 bin liralik senetle beni diger ofiste olan baska birine yönlendirdi.sonra bende zarf atmak istedim dedimki..benim dükkan var 20 trilyon civari.dükkanın alıcısı cikti.bana karsiliginda 10 trilyon nakit,10 trilyon mülk vericek.bu vericegi yerleri araştırırmisin dedim.icra filan varmi üstünde die..ne dese begenirsin tabi ilgilenirim..ben cok anlarım o islerden dedi:))) e sen kavga dövüsten anliyodun hani dedim..kizardi kaldi..yinede yüzsüz bisekilde ben bu işı istiyorm dedi..bakariz falan dedim..yani bu azla yetinmeyen insanın amacı ne? Bu sacma hareketleriyle çoğu bulması imkansız...e ne demişler 'aza kanaat etmiyen çoğu bulamaz.'doğru değilmi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Senete takıldım ben çek cezasını kaldırdılar millet 40 yıl öncesine döndü te Allam

0|0
    0|0
    • Senin kafanın bu islere basmadigi belli..karsiliginda malzeme sattigin biri var..yarisindan fazlasini peşin aliyosun.geri kalanina denet yapmak kadar dogal bisey olamaz..bankaya veya avukata veriyosn .en gec iki haftada paran cebinde, hemde faiziyle..hadi kıyagim olsun sanada tecrübe oldu anlattiklarim:)))

• Tamam.anlasamiyosak veya uzlaşamiyosak yazmamak en iyisi.dimi

• Senin gibi aşağılık biriyle yazacak bişeyde görünmüyor zaten şimdi seni engelliyorum şimdi sen git avukatın gelsin

• Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.

0|0
    0|0
  • insanları anlamaya çalışmayın artık :D

0|0
    0|0
    • Ya olay anlamaya calismakta değil aslinda.sinir oluyorm yüzsüzlere.

• hepsi yetişme tarzına baglı kimi azıyla yetinmiyo kimi azı paylaşıyo bisürü degişik miloyn çeşiit insan

• Ya bunlar bildigin aç gözlü ya..insan emici.ben sallıycak biri değilim ama yinede sinir olup paylasmak istedim

• Demek ki ona daha yüksek miktarda işler geliyor

0|0
    0|0
  • açgözlülük diyorum başka açıklaması yok ! *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...