Bu kara çarşaf nedir ya yorum yapan var mı?

acaip uyuz oluyorum abi Allah kadını ne diye yarattı saçını örtsün diyemi

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

• Korkuyorum beni çarşaflarına sokup kaçırırlar diye :/

2|4
    3|10
    • hahah adamsınn :))

• Sen bendensin :))

• İslam erkek egemenli bir dindir erkekseniz şeriat çok güzel bir şey.. eğer kadınsanız bu din size göre değil.. evet bende korkuyorum bir Hristiyan olarak bu güzel ülkeye o lanet şeriat kanunları gelecek güzel ülkem

iran ırak Arabistan ve lanet suriye gibi olacak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kara çarşaf şart değil.

Vücut hatlarını belli etmemeli.

Çok çekici giyinmemeli.

Anlaşılan bazı erkeklerin işine gelmiyor,kadınların kapalı olması.

2|6
    2|2
  • Ne için sinir oluyorsunuz?

O kadar açık saçık dolaşan insanlar varken, onlara söz denilmezken, Allah'a inancından dolayı kapanan insanları yargılamakta nedir?

Her şeyde söz hakkınız olduğunu düşünmeyin lütfen..

2|5
    2|1
    • allaha inançmı :DDDD

• ne inanç be ama bir erkeğe 4 kadınla evlenme hakkı veriyor peki erkeğin varda kadın neden 4 erkek alamıyor isteyemiyor erkek egemenli bir din ne güzel be irana gidip şeriatta yaşayacan erkeksen tamam

• Bu şekilde mi kendinizi ifade edebiliyorsunuz?

Çok yanlış..

• Herkesin inancı tabii saygı duymak gerek fakat yazın deli gibi sıcaklarda kadınların simsiyah çarşaflarda dolaşırken, erkeklerin şort-tshirt dolaşması ne derece adaletli tartışmak gerekir..

0|2
    1|1
    • sence çarşaf giymek dindarlık mı

• Din bir çarşafla değerlendirilemeyecek kadar farklı bir durum fakat şu açıdan bakmak gerek. Günümüzde bütün sakallı, kendini din adamı diye inandıran soytarılar kadınların hep kapanması ve yaptıklarının yasaklanması; erkeklerin de istedikleri kadar açılması ve hareketlerinde özgür olmasını anlatıp duruyor. Hayır bu din veya eşitlik değil üzgünüm.

• yoruma açık bir mevzu olduğunu düşünmüyorum kusura bakma .inancı gereği örtünen ,kapanan ,kendini bizden bile soyutlayan insanları al aşağı etmenin asla bir mantığı olamaz .isteyen şort giyer isteyen pardesü eleştirme hakkını bulmuyorum kendimde ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• G . T ü başı açık hatunla gezmektense , çarşaflı hatunla gezmeyi yeğlerim ama yoklar işte , onlar bizim gibi züpplere zibidilere bakmazlar . onlar sakallı cübbeli sarıklı seviyor , istiyor .

mekanları cennet olur inş. amin .

2|2
    1|2
  • Allahın işine karışmak sanamı kaldı o öyle yapmışsa bir bildiği vardırki yapmıştır allahın emir yasaklarını yargılayacağına kendine bak

4|2
    0|2
  • Yürü Git Ateist

4|4
    1|3
  • Evet Allah kadının mahremine görünmesini namahremine karşı örtünsün ziynetlerini onlara göstermemesini emrediyor uyuz efendi

2|1
    0|0
  • Bi ara sabah ise giderken bitanesi ile göz göze geldim karsı duraktaydı kurtar beni der gibi bakıyordu

0|2
    3|2
  • bazıları türbanın üstüne peruk takıyo o da degisik bir kafa

0|3
    1|2
  • Her Müslüman bu ülkede Ak partili mi ?

Her hangi bir parti yandaşı değilim.. Herkes dinini kendi iradesince yaşar. Kıçını başını açan kız salyalarını akıtıyor demi ?

1|3
    1|0
  • niye yarattı peki?

1|1
    0|3
  • Korkuyorum reis :D

1|3
    5|4
  • ben eleştirmem ne haddime.:)

THE END...

1|1
    0|1