Merhabalar efendim, içinizde saç boyama ile ilgili bilgisi olan kuaför var mı?

evet arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi saç boyama üzerine bilgisi olan kuaför arkadaş arıyorum sorum olacaktı.

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• bayan kuaförü çiçek ismet sorunuz nedir.

0|0
    0|0
    • ciddi bir cevap mıydı bu?

• İyi boyarsan kızıl tutar. Karamelden aşağı tondaki açık renklerde tutmaz.

Kızılında tutacağı 4-5 ay

• ekleyebilirseniz saç rengimi atabilirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Kuaförümü tavsiye edebilirim ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kaliteli bir boya kullan ben Koleston'dan şaşmam mesela bir kaç kez kuaföre boyattım neva color kullandı 4-5 günde aktı gitti boya artık boyamı kendim alıyorum :) ilk boyamada bolca kullan boyadan kısma (sacının uzunluga göre 3-4 tüp mesela) acemi birine de boyatma her yerine eşit girebilmesi için deneyimli biri boyasa daha iyi olur :)

0|0
    0|0
  • Kuaför değilim ama saç boyamışlığım var.

0|0
    0|0
    • geçen yıl saç rengimi açtırdım kızıl bakıra boyandı sonra kendim ateş kızılına boyadım bir süre öyle kullandım sonra sürekli boyanın akmasından sıkılıp siyaha boyadım. şimdiyesiyahı attı saçım. koyu kahve oldu, aralarda kızıllar var. doğal rengim siyaha yakın koy kahveydi. yine değişiklik istiyorum. kendim boyasam kızıl tutar mı? copy paste yapmak zorunda kaldım, ben neva color dışında kalıcı bir boya göremedim her kullandığım hızlıca aktı, senin bildiğin akmayan var mıçok fazla

• Kolestonu denedin mi? Kendi saçımı boyamadığım için yanlış bir bilgi vermek istemem.

• emin değilim ama denemiş olabilirim.

• Soruyu yazsaydin iyiydi

0|0
    0|0
  • sertifikalı kuafor buyrun:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...