Kızların istediği aşk ?

Ömür boyu beraber olabileceğiniz bir erkek mi ? ya da erkek arkadaşınız varken karşınıza daha yakışıklı biri çıkarsa ayrılır mısınız ? Veya 5 6 ay da bir başka biriyle mi çıkarsınız ? Nasıl bir aşk istersiniz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• aşıksam vururum saza söförsem basarım gaza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ömür boyu beraber olabilicegim birisini secerdim onu sadece öbürü daha yakisikli diye birakmazdim sonucta diz güzellik gelip gecicidir ve bunu cok iyi anladim yakisiklilik adam etmiyor adam olmak yakisikli olmak degil benim gözümde o yüzden ömür boyu benim yanimda durucak olan adam gibi adam olmasi gerekiyor adam gibi adamsa zaten onu kimse birakmaz birakmak istemez bide bu degmicek baska biri icin isi yani aptalliktir bu benim gözümde ( bu arada cok adam lafini kullandim kusura bakma artik:D)

0|0
    0|0
  • Eğer onun bana olan aşkı aynı zamanda da benim ona olan aşkımda bir sorun görüyrsam gerek duymam bu tür şeylere.

0|0
    0|0
  • onunlayken güvende ve huzurlu olursam çok iyi olur. daha yakışıklısı için kimseyi terk etmem tabi ki ve ...sesi güzelse dadından yenmez

0|0
    0|0
    • Yıllar geçsede sıkılmam diyosun yani

• aşk 4 ayda bitmez.

• Neden bitmesin 4 ayda birçok unutamayacağın şeyler yaşayabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Daha yakışıklısını bulmasına gerek yok bu mantıkla bakacaksak daha yakışıklısı zaten var her zamanda olacak veya daha güzeli diyim önemli olan karşılıklı sevgi saygı

0|0
    0|0
  • Yeteri olgunluğa eriştim taliplerimi bekliyorum ablasının auxone3

0|0
    0|0
Yükleniyor...