Arkdaşınızın sevgilisi size ...

arkadaşınızın sevgilisi size ha bire yanlış mesajlar atıyrsa ve bunların içinde özel şeyler varsa ne duşunursunuz ben üstune cvb vermedikce o dahda atıyor bana ...

işin garip tarafı 100 kısa gösterseniz 95 beni begenmez yani diger garip kısmı kızı 100 kişiye gösterseniz 100de aşık olur ben 26 o 23

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Seni deniyor olabilirler mi akılları sıra

Ya da kız sevgiline giciktir içten içe sizi ayırmak istiyordur

Çok mu fesatca oldu?

0|0
    0|0
    • denese bu kadar denemeye anlaması lazım yani fesatca olması daha iyi daha iyi anlıyorum o zaman

• Sevgiline söyle ama

Hatta göster mesajlari

Kızlar Ne Diyor 7

• numaranı değiştir ve o kıza verme

yanlışlık bir olur iki olur b*kunu çıkardın atma bana mesaj filan de

0|0
    0|0
    • numara degiştiremem şirket hattı . diyorum ama birdah olmaz diyo gene oluyor

• engelleyebiliyorsan engelle onu

olmadı numaranı silmesini söyle, seninle muhattap olması gerekmiyor zaten

gerekirse arkadaşına mesajları göstereceğini söyleyebilirsin

• İlgisiz olman onu cezbetmistir. Off beden herkes bana ölüp bitiyorken bu çocuk pas vermiyor diye hırs yapmıştır bence :)) o yanlış mesaj devri de çoktan kapandı. O ne öyle kuzenim atmış gibi. Sen de istemem yan cebime koy modunda sin. Arkadaşının sevgilisi lan. Ağzının payını ver bak bakalim bir daha atıyor mu. Hayreet...

0|0
    0|0
    • asla istemem yan cebime koy modunda degil valla bak en son mesajı ana bireysel olarak bayramda attım oda toplumesajdı o yuzden

• Arkadaşınızın sevgilisiyse dikkatli olun.

0|0
    0|0
  • Öle deme herkesin kendi serefsizligi.:))(sen yüz verme.arkadasina anlat durumu..o pislige bir oyun oynayin.

0|0
    0|0
    • asla yuz vermedim vermemde şimdi arkdaşa anlatsam bu sefer iş cıgırından cıkacak diye korkuyorum

• Ya boyle sessiz kalirsan arkadasinla arani acar o cocuk.kesin

• ayıp onun yaptığı.aarkadaşın sevgilisini salak ayağına yapıp ayartmak baak seni kullanıp mendil gibi çöpe atcak kıskançlık ve hırs onun ki ://

0|0
    0|0
    • kullanmasına izin vermiyorum asla muhattap bile olmuyorum biryerlere giderken o varsa benim işim cıktı diye hoop kacıyorum

• belli işte hırs yapmış sakın senin kızın aldatma

• Cevap vermemek yerine, mesajlaşmanın sana göre uygun olmadığını söyleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • bnce bılerek atıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sakın. Arkadaşına yapma. Aldırma sen. hatta git arkadaşına göster mesajları

0|0
    0|0
    • göstersem bu sefer yanlış anlar diye içimde urperti var ama arkadşaa hayatta yanlış yapmam

• son care o 13 yıllık arkdaşım sonucta

• boktan bir kızın dostluğunuzu bozmasına izin verme

• Arkadaşınla konuş böyle böyle bir durum var de en olmadı numarasını engellersin

0|0
    0|0
    • numarasını engelledim iki hafta sonra arkdaş teli verde kızı arayım dedi elim ayagıma tutuştu engeli kaldırana kadar

• arkadaşınla konuşman gerekli kardeş kesinlikle konuş

• kız aşiftenin teki çıktı evlerden ırak.

arkadaşına söyle sonra nejat alp ile piyanis ozan gibi olmayın

0|0
    0|0
    • asla arkadaş yamuk yapmamda ama haklısın kız biraz

• biraz değil içinden geçmiş

Yükleniyor...