Türk kızlarının İngiliz erkeklerini Türk erkeklerine tercih etmesi ama Rus kızlarının Türk erkek tutkusu?

bu konuda ne düşünüyorsunuz?neden bizim kızlarımız bizden başka her erkeği tercih ediyorken bizi etmiyorlar ve neden Rus kızları Türk erkeklerine bu kadar düşkün ?

• Rus kızları Türk erkeklerini çok seviyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Türk kızları kadir kıymet bilmiyor
    50% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Türk kızları Türk erkeğini haketmiyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Rus kızları Türk erkekleri ile evlenmek için can atıyor
    50% (1)50% (1)50% (2)Oy Ver
  • Rus kızı Türk erkeğini hakediyor
    0% (0)50% (1)25% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• rus kızı demişken aram çok iyidir lakin orada okuyorum türk kızından farkı ise bedeni kaşar ruhu bakire

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Rus türk sorusu görmek istemyrum en sonun katletcem hepsni sornada cevap verim yazmışken ruslar sert erkek seviyo olbilir ya da türk erkekleri sahiplenicdir ondan diye tahmin edyrum :)

1|2
    1|1
  • Ahahah dunya erkekleri kapimizda dizildi sanki de biz aralarindan ingilizleri tercih ettik .d

Lan rus kizlari omru hayatinda esmer gogsu kıllı maco erkek mi gormus rusya da adamlar balede buz pateninde buraya geliyorlar bizim sarisin mavi gozluye hasret oldugumuz gibi baslari donuyor salaklarin .d

0|1
    0|0
  • Böyle düsününler kendini kandiriyor hicbirseyden haberleri yok...gercek sevginin ülkeyle ne alakasi var? Kisilik önemli olan, türklerde de ruslarda da ingilizlerde de kisiliklisi var kisiliksizi var...birakin su sacmasapan ergen ergen genellemeleri, her gün ayni soru... -.-

0|0
    0|0
    • beğenmediyseniz cevap vermeseydiniz istediğimiz soruyu sorma hürriyetine sahibiz

• tabii ki istedigini sorabilirsin, benim sözüm sana özel degil yanlis anlama, bu sekilde düsünen herkese söylüyorum (sen öylemisin bilemem), yani yok rus kizlari daha iyi türk erkekleri kiro falan filan bunlara karsiyim sadece sana birsey demedim bilmeden yargilamak ne haddime...

• Rus kızları Türk erkekleri ile evlenmek için can atıyor :D yav he he

0|0
    0|0
  • armi ne kadar değişmiş diyordum tam bende :d

0|0
    0|0
  • türk kızları kadir kıymet bilmiyor

0|0
    0|0
  • Aha benim ki geldi

Seni görünce soruya odaklanamadim kusura bakma :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Karşılıklı bazı şeyler ingilizler ne yapsın türk kızlarını .. Rus kızları türk erkeklerine hasta zaten karşılıklı herşey :)

0|1
    1|0
  • Yaklaşık her yaz düzenli olarak 1 haftalık ortalama ile kıyı illerinde tatil yaparız ailecek disko' da otelin havuzunda vs. türk kızları hep yabancılara sulanır ama kumsal' da türk erkeğinin omzunda ağlar. Rus kızları ise genel de kendisine bişeyler ısmarlaması için türk erkeklerine sulanırlar. Bu döngüyü sürekli gördüm farklı iller' de farklı mekanlar' da. Bir çok arkadaşım oldu yerli, yabancı ve bir çoğuyla da görüşüyoruz bir kaçı ile bu yaz 2 haftalığına antalya' da tatil yapacağız. Hepsi de türk. Genel olarak türk kızları yabancıları istiyor ama türk erkeğini isteyen de var.

0|0
    0|0
  • Hahah rus kızları türk erkeğine düşkün falan değil bırakın bunlar avcı palavrası

2|0
    0|1
  • rus kızları bizim esmer tenimize kıllı döşümüze tapıyor :)

0|1
    1|0
    • Yo turk erkeklerinin gozunu seveyim ne isim olur elin gavuruyla

Yani kizlarin cogu onlar sarisin mavi goz diye farkli dusunuyorlar bircok arkadasimdan duydum bunu belirtmek istedim.

• bir araştırma okumuştum rus erkeklerine sormuşlar hayatınızda önem sırasına göre beş şey sayın diye bu beş şeyde kızlar yok. sanırım anlaşıldı.( ne kadar doğru bilmiyorum ama votka daha değerli yani)

0|0
    0|0
  • ruslar guzelde soguklar biraz

0|0
    0|0
  • Rus kızları Türk erkeklerini çok seviyor

0|0
    0|0
  • Ablasının gülü nefes alsın yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...