Yorumlarınızı bekliyorum; siz olsaydınız, ne yapardınız?

Şimdi yazacaklarım biraz saçma olacak ama lütfen okuyup yorum yapar mısınız ? Şimdi birisi sizi çok sevdiğini söylüyor ve sahip olduğu her şeyin üzerine yemin ediyor onunla bir ilişkiye başlamanızı istiyor sizde her şeyden herkesten bıkmış kafanız çok karışık bir durumdasınız ve bir umut kabul ediyorsunuz ama bir bakıyorsunuz eski sevgilisi size düşman olmuş yapmadığı pislik kalmıyor sizde dayanamayıp biraz ara vermek istiyorsunuz ve ayrılıyorsunuz sonra sevgiliniz eski sevgilisine dönerek size düşman oluyor arkanızdan demediğini bırakmıyor ve bu arada bunların hepsi 1 haftada gerçekleşiyor siz tabi olayların şaşkınlığını hala atlatamamışsınız sonra umursamıyormuş gibi davranıyorsunuz bu seferde gözünüzün içine bakarak önünüzde afedersiniz çocuk yapacak duruma geliyorlar siz olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ya şimdi böyle empati yapmaya çalıştım içten içe sinirlenirdim hatta bunlara bişiler yapmam gerekir cezalarını bulması gerekir diye kendimi tribe sokardım bunlardan nasıl intikam almalıyım diyede hırs yapardım sanırım ama daha sonradan çok düşündüğüm zaman ne halleri varsa görsün derdim. sinirlenirdim ama umursamazdım çünkü hiçbir şeye değmezler benim sinirimi bozmaya ne halleri varsa görsün derdim.yani aslında klasik olucak ama en iyi intikam gülümseyip geçmektir umursamamaktır aciz insanlar için düşünmeye bile gerek yok...

0|0
    0|0
    • Cok haklisiniz ama cok koyuyor insana

• tamam özür dilerim aldı derken onu anladım :S tek yapman gereken bence boşvermek.. egondan ötürü intikam almak istiyorsun intikam aldın nolcak rahatlıcakmısın ? aslında egonu rahatlatmış olcaksın sadece. ne hali varsa görsün bırak benceeee

• alan yazmadım ki olan oldu dedim neyse sorun değil teşekkür ederim değerli yorumlarınız için :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne kadar zamandır tanıyorsunuz siz birbirinizi ? Bu kadar yeminler ediyor seni sevdiğine dair.. kafan karışık ise neden kabul ediyorsun ? Ayrıca siz sevgili olmamışsınız ki adam boşlukta kalmış o boşluğu da seninle doldurmuş sonra sevgilisi ile barışıp sana nispet yapmış özeti bu.

0|0
    0|0
    • Eski sevgilisi rahat vermedi ki hatta milleti toplayip uzerime saldirdi yani daha 1 hafta olmadan ayrildik 2gun sonra baristilar

• Kesinlie yapmam bir daha .

• onları hayatımdan cıkarırdım

0|0
    0|0
  • Arkadaş haklı beni istemeyeni istemem ve onları gördüğüm yerde kaçarım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• burayı aşk doktoru sandın herhalde ayı

0|0
    0|0
Yükleniyor...