Gece yarısı saat 10'da 11'de sevgilisiyle gezen 13,14 yaşındaki kızlara ne denir?

Gece yarısı saat 10'da 11'de sevgilisiyle gezen 13,14 yaşındaki kızlara ne denir? Kardeşimin sevgilisi var gecenin her yarısı onla bulusuyor daha 14 yaşında. Ağzını yüzünü kırasım var bir söyleyin. Halk tabirinde ne deniyor böylelerine dövmeye yer arıyorum.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Belli bi' saatten sonra çıkmasını yasaklasın annen ya da baban. Ama sen karışma aranız kötü olur sonra.

0|0
    0|0
    • Annemle babam ayrı babam başka biri ile evli birinin dediği birini tutmuyor. Annem kızarsa babam hoplar babam kızarsa annem.

• Ailenin ayrı olduğu zamanlarda böyle durumlar çok olabilir. O zaman devreye sen girebilirsin ama tam ergenlik caginda olduğu için biraz alttan almaya bak. Bir daha yapmamasını söyle. Çünkü gerçekten yaşı daha çok küçük.

Kızlar Ne Diyor 6

• Al karısına adam gıbı anlat mantıklı sekılde tavrını koyarak ve durumu annenlerede anlat napıyorsunuz sız falan de

0|0
    0|0
  • Anası babası ne halt ediyor acaba da o çocuk dışarıya çıkabiliyor o saatte?

0|0
    0|0
    • Annemle babam ayrı. Annem rahatsızdı oda çıkmış ben aldım eve getirdim yanındaki çocuğa da sinirlendim. Babam da başka biri ile evli 3 yıldır.

• Her durumda ailen suçlu. Baban başkasıyla evlendi diye sizi kenara itemez

• kır ozaman. kızını dövmeyen dizini dövermş

0|0
    0|0
  • Annesi babasi yok mubunlarin derim ben.

0|0
    0|0
  • Yazıktır yapma, biz yaşayamadık o yaşasın çocukluğunu :)

0|0
    0|0
    • Taytla çıkmış sevgilisiyle geziyor götü boktan çıkmamış ne yapıyım ben bu çocuğu?

• Kız mı? O zaman durum kritik :)

• dövmede uygun bir dille uyar yani doğru bir şey yapmıyor yaşı daha çok küçük

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• basına bır sey geldıgınde dıyeceklerı ılk sey anası babası nasıl ızın verıyor olacagından anasının babasının sıfatına tukurmek gerek ılk olarak,sonrada bu kıza dovme sovme olmadan ıyı bı fırca farz,hem ınsanı acıdan hemde ahlakı acıdan..

0|0
    0|0
    • Düşünebiliyomusun kendi kardeşim ? Taytla geziyor gecenin bir yarısı ben sevgilisinin yanıdnan alıyorum. !

• dovme sovme olmaz, ters teper... ama saglam bır fırca sart

Yükleniyor...