Kızlar için yaptığım işlere bir bakarmısınız ya böyle hırs var mı ?

Fakirdik ailecek okuyamadım liseden sonra , asgari ücretli işlerere girdim kızları yüzümüze bakmıyordu basit görüyorlardı sonradan para birikririp dershaneye gittim ygs ye girdim bu sene ve iyi puanlar aldım gemi makinaları bölümüne giricem ondan sonra gemilerde biraz çalışıp sonra Almanya - Münihe gidip servis mühendisliği eğitimini ve lisansını alıcam ve gemi gemi gezip arızaları yapıcam inş tabi , hep kızlar yüzünden yüzüme bakmadılar diye bunları yapıyorum sizinde var mıböyle hırsınız ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Kizlar icin değil kendin icin yapmalisin ama. Tebrikler :)

0|0
    0|0
    • kendim için yapıcam kızlardanda bir intikam alıcam ;) , teşekkürler ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• Kizlari sittir et senin icin iyi bir sey olmus, bazi seyleri kendini dusunerek yapmayi dene.

0|0
    0|0
    • kendimi düşünerek yaptığım şeylerde ben mutluydum ama kadınlar beni aşağılık biri olarak görüp bir tane kız arkadaşım olmuştu oda üni oumadım işim iyi değil diye terk etmişti bundan sonrada iyi dedim iyi bakalım hesaplaşıcam sizinle

• Bence kımsenin düşüncesi önemli değil, önemli olan başarili yerlere gelebilmen ,tebrik ediyorum seni. Başarilaar

0|0
    0|0
  • yooooooo :)

0|0
    0|0
    • bi kız için hava hoş tabi sevilir bolbol

• Kizlar icn degil keneden icin ugras tbrik ederim ins her istedgn olur

0|0
    0|0
  • Ne intikammış ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlar için bunları yapman çok saçma hacı sen kendini kurtarmaya baksana kız olur elbet

0|0
    0|0
    • işte kendimi kurtarmadan kız olmadı gerçi o halimle kabullenecek kız yoktu

• Kız için istemeden gemi gemi geziyorsan öyle aklı resetle hafız.. Yok gemi olayı benim idealimdi diyorsan onu bilemem..

Yoksa bir pakizeye yaranmak için okyanusa açılmak diyare olmak baş dönmesi sıcak çarpması akıllı işi değil :D (kontrendikasyonlar) sdds

0|0
    0|0
    • hayır istemeden değil akrabalarımın hepsi denizci zaten bende öyle bir iş lazımdı sabit işleri sevemedim bir türlü zaten , ve tek bir kızla takılmam o seviyeye geldiğimde sanmıyorum yani ;)

• Sen baktıramamışsın

0|0
    0|0
  • Her limanda bir manita yaparsın :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...