Kızlar bakarmısınız fikirlerinize ihtiyacım var...

ben önceden sosyal biriyken daha sonra bir bunalım evresi geçirdim yaklaşık 1 sene ve sonra karşı cinse adabpe olabilmeyi unuttum diyebilirim...

sosyal ağda(facebook) hangi tip erkeklerden hoşlanırsınız veya dikkatinizi çeker ?

sosyal ağda size ilk mesaj atan bir erkekte ilk nelere dikkat edersiniz ?

fotoğrafları, profilini, hobilerini, dikkate alırmısınız ve bunların önemi sizin için nedir ?

ve ilk mesaj nasıl olmalıdır ki dikkatinizi çekebilsin ?

samimi ve yardımcı olabilecek mesajlar atacağınızdan eminim size güveniyorum...

Güncellemeler:
birşeyi daha ilave etmeliyim neden sosyal ağ diyebilirsiniz çünkü yoğun çalıştığım için bu yol kalıyor geriye cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak şimdi, kişiye göre değişir ama ben sosyal ağda tanıştığım herhangi biriyle bir ilişki yaşamak istemem hatta çoğu zaman cevap bile vermem sosyal ağ yerine yüz yüzekonuşma dersen, esprili, eğlenceli, dürüst, doğal birini isterdim

0|2
    0|0
    • dediğim gibi yoğun çalıştığım için sosyalleşmek adına sadece internet seçeneği cazip geliyor... peki olduda nette biri seni etkiledi... bu kişinin buluşma yani yüz yüze tanışma teklifini de kabul ettin işte bu kişi nasıl biri olmalı ? genelde bahsettiğin gibi benimde internetten tanışma gibi bir durumum yoktu direk yüz yüze konuşmaları tercih ederdim ancak durumumu anlattım :/

• anladım pekli son bir sorum var sana senin için ideal erkek nasıl biri olmalı ?

• Ya dedim ya dürüst olmalı, doğal olmalı, eğlenceli olmalı, yanında kendimi rahat hissetmeliyim

Kızlar Ne Diyor 2

• !asosyal bir erkek hep netten mi çıkar?

0|1
    0|0
    • soruyu tamamen yanlış anlamış olmalısın... diyorum ki günde 12 saat çalışıyorum asosyal değilim 6 yıl tiyatro yaptım 4 senelik gitar çalıp şarkı söylüyorm fotoğrafçılıkla uğraşıyorum ve bir rock grubum var ancak çalışmaktan hepsinden uzak kaldım hepsiyle uzaklaştım ve yeni çevreler edinmek istiyorum bu yüzdende seçenek teke iniyor yani tek yol internet kalıyor haftada 1 gün iznim var...

• sorumada fikirlerini yazarmısın :)

• Pek.fikrim yok aslinda bir merhaba ile başlanabilir

• sosyal medya facebbok vs tarzı yerlerden mesaj atan erkekleri çok itici buluyorum

0|0
    0|0
    • hmm hiç mi konuştuğun olmadı peki ?

• tercihler diyelim :)

• peki öyle diyelim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...