Kapat

'Cevapsız' butonunu ne sıklıkla kullanıyorsunuz?

Şu 'yeni sorulan', 'yeni cevaplanan' butonlarının hizasında bulunuyor bu 'cevapsız'lar.. İsminden anlaşılacağı üzere, hiç cevaplanmayan sorular hep orada. Ve dikkatimi çekti, oradaki soruların çoğunun içeriği uzun, ciddi olaylarla ilgiliydi. Ulan tamam, mesela ben de sırf goygoy için geliyorum buraya ama şu umursanmayan sorulara da yardımcı olmaya çalışın. Mesela bir köşede 'cinsellik' kategorisinden soru çıkmasını beklemeyi de bırakın.

0|1
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arada evet o cevapsız bölüme de bakıyorum. Yardıma ihtiyacı olan insanlarla dolu orası. Birkaç cevap veriyorum ancak sorular çok uzun ve zevksiz olduğundan dayanılmıyor. Zorla bir iki soru cevaplayabiliyorum. Herkes böyle fedakarlık yapsa az da olsa fayda sağlarlar millete.

0|1
    0|0
    • Ya aslına bakarsan soruların konusu hep aynı. Ya kıskançlık, ya utangaçlık ya da sevgili olma yolunda ilerlemek konularıdır. Ams dediğin gibi, herkesin fedakarlık yapması gerekiyor

• Herkes bir iki soruya cevap verse onlar da sevinse yani. Neyse..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Arada bakıyorum, yazıktır. Bazı sorular saçma sapan olduğu için bazıları da cidden az bilinen bir konuda yardım istediği için cevapsız kalıyor. "İyi" soruların cevapsız kaldığını düşünmüyorum. Sağlam sorulara az da olsa cevap gelir genelde.

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmıyorum. Siteye girer girmez ilk işim Moda kategorisi oluyor.

0|0
    1|0
    • Marifetmiş gibi yazmıyor mu bir de... Uzaklaş buradan

• hiç kullanmadım suana kadar ne yalan söyleyeyim

0|0
    0|0
  • Hiç kullanmam açıkcası :)

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sık sık

0|0
    0|0
  • Kaliteli sorular, cevaplanmayan sorulardır.

0|0
    0|0
    • Argümanın rahatlığına bakar mısınız...

• Hıh işte bu kısmında katılıyorum sana. Harbiden beyin yorucu sorularla ilgilenmek bile istemiyor çoğu kullanıcı

• Bu siteden nemalananlarin da hoşuna gidiyor olmali bu durum.Ne kadar çok saçma sorular ve cevaplar o kadar çok siteye olan ilgi..Sitenin genel kulllaci profili belli.

• kullanmam ilk başkası cevap versin sonra ben.

THE END...

0|0
    0|0
Yükleniyor...