Beyler ne olur cevaplayıınnn :((((

bi erkek arkadaşım var sınıfta ... bu zamana kadar hiç kimseyle çıkmamış biri... Sürekli sataşıyor, gıcıkça davranıp beni sinirlendiriyor. Saçlarımı karıştırıyor, vuruyor (tabi canımı yakmıyor) sıkıyorum bende gırtlağını. :(

Birlikte voleybol oynuyoruz. bütün kızların yanına otururken benim yanıma hiç mi hiç oturmuyor. dün hiç yüz vermedim.. Ama onun yanındaydım yüzüme baktı sonra bana eğildi ve kendi gözünü gösterdi. (Bende o gün eyeliner sürmüştüm). Güzel olmuş işareti yaptı bana, teşekkür ettim. Öğleden sonra geldi bu işte dedi "hayırdır kanka moralin bozuk duruyorsun" dedi. sınavda onun yan tarafındaki sıradaydım yan yanaydık yani. Önümde de arkamda da arkdaşım var. Öndekiyle sınavları bitirip verdik kağıtları, o ise daha çözüyordu dönüp bana gülümsedi sonra öndeki arkdaşıma gülümsedi sonra yine bana baktı bende arkadaki arkadaşa baktım o da saçlarının arasından bana "sana bakıyor" falan dedi. Harbiden de durmuş sınavı bırakmış bana bakıyor . Ama hala emin değilim başka nasıl anlarım?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seni seviyor :)

1|0
    0|0
    • neden böyle düşündün?

• eklediiiimmm :) Soracaklarım olursa ulaşaccağıımmm :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir kaç kez daha sormayı düşünüyor musun aynı soruyu ? Sanırım seni mutlu edecek bir cevabı alana kadar 5-10 kere daha soracaksın bunu.

0|0
    1|0
    • alakası yok aptal aptal cevaplar geliyor. Benim sorduğum soru ne adam ne cevap veriyor.

• Ona sormak niçin bu kadar zor? :)

1|0
    0|0
    • zor işte o da çekingen ben de..

• Öyleyse sorun yok. İkiniz de çekingen olduğunuza göre, mecburen önce biriniz adım atacak ya da tamamen birbirinizi kaybetmeyi kabul ederek öyle boş boş bakışmaya devam edeceksiniz. Harekete geçartık. Harekete geçmeyene kadar, bunun ne kadar kolay olduğunu anlayamazsın.

• daha ne kalmış inanmalısın bir şeyler var

1|0
    0|0
    • Bugün hiç bakmadı sadece onun yanına oturdum böyle sataştık birbirimize o kadar ..

• öyle diyemem ki ama bunu ben yapamam benim şuan ihtiyacım olan şey işimi garantiye almak. Beni sevdiğini daha hangi hareketlerinden anlarım o önemli... Biraz daha gözlem gerek çünkü daha çok yeni

• bence dediğimi yap

• Bende o erkek gibiyim ve kıza açılamıyorum :(

1|0
    0|0
    • niye yaaa eğer kız ona satştığında seni aşağılamıyorsa sadece gülüyorsa ve o da sataşıyorsa %100 seviyor.. Bekletmeyin be artık bizi!

• Dediğini yapıcam ama ortamı hazırlayabilmeliyim orasını halledicem :)

• çay ısmarla ona? :) hayır demeyecektir

• okul cikisinda elini tut :)

0|0
    1|0
    • ay yanlışlıkla eksi verdim ya :(( ama olmaz z :D

• Amanda bebeler var burada

0|0
    1|0
  • Ya kacinci soru yeterli abartma artik

0|0
    1|0
    • adam akıllı cevap mı alıyoruz ama ya :(