Soruyu anlamissinizdir umarım düzgün ciddi cevaplarınizi bekliyorum.

Şimdi ben birinden hoşlanıdım gibi aynî okuldayız sınıflarımız farklı sadece ama o kişinin facesini resimlerinde bir kız 3 resmini beğenmiş ama o kız 12 n den ben 12m sınıfındayım o kızın sınıfından diğer kızlar ekli mi bilmym ama beğenilerde yok sizce hoşlandığım kişi 12 nde okuyan kızla çıkıyormudur

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır çıkmıyordur.

0|0
    0|0
  • cıks çıkmıyordur

0|0
    0|0
  • tabikiçıkıyordur sen hoşlanmaya yeni başladın ama onun başka kızlarla çıkması çok önceye dayanıyor olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o kızın senden hiç farkı yok. o çocuktan hoşlanıyor. hepsi bu ama o çocuk emin ol ne sana nede diğerinize bakmiycak.

0|0
    0|0
    • O kıza bakmasın da sorun degil

• ya seni kırmak istemem ama neden sence kiciiiiik kapiyörüsn. çocuğu almaya daha yakin öldüğü üçün. boş beleş işlerle uğraşma. türk kızlarından biraz farkın olsun bitanem. inan bu bahsettiğimiz herif ve diğer tüm kafası az buçuk çalışan türk erkekleri bu tip g8 kızlarına hasret. bir tutam fark yarat. kız kıcık olman neden senden dahamı güzel. sende bir parça et olmaktan vaz geç ve biraz karakterini yansıt. tarzın olsun. sana bakan erkek bu ne ya desin. bkz.amy winhose. çirkin ama sonuçta amy winhos

• Kız benden güzel de değil benden çirkin de değil aynıy?z. O kız yan sınıf ve eskiden samimi olduğum kisi

• Olabilir de

Olmayabilir de

0|0
    0|0
  • Alakasi yok her begenenle cikmaz yani ama kiz onu seviyodur kendini belli etmeye calisir

0|0
    0|0
  • hiçbir ayrıntı vermemişsin müneccim miyiz anlayalım?

0|0
    0|0
    • Hangi ayrıntıyı vereyim

• çocuğun sana karşı olan davranışlarından bahset senle konuşmalarından

• Arada bir göz göze geliyor sadece

• bence biraz saçma olmuş sorduğun soru resmi beğenip beğenmemesiyle mi bağlantı kuruyorsun çıkıp çıkmadığını ? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...