Bakalım mutlu son mu :) kitabın adını da yazarsanız mutlu olurum

Kitabınızın son sayfasının,son cümlesini veya paragrafını yazabilir misiniz?

Ramon karısını kollarına aldı.Ve ona sadece kendisinin verebileceği tek hediyeyi verdi.Kendisini.

Sana İhtiyacım Var diye bir kitap.

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• What else? She is so beautiful. You don’t get tired of looking at her. You never worry if she is smarter than you: You know she is. She is funny without ever being mean. I love her. I'm so lucky to love her, Van Houten. You don’t get to choose if you get hurt in this world, old man, but you do have some say in who hurts you. I like my choices. I hope she likes hers.”― John Green, The Fault in Our Stars.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler) Kitabın basit bir dili var sanırım

• Anladım,teşekkür ederim :')

• Ne demek canim, rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Kitabımın son sayfasını değilde asıl hikayenin sonunu yazıyım.

Mutlu sonla bitmesine en çok sevindiğim kitap.

''Sırtına krem sürmemi ister misin kuzu ?''

''Senin ellerin değdikten sonra, kezzap bile sürebilirsin Yavru Kuşum.''

Kahraman Tazeoğlu - Bukre.

1|0
    0|0
  • Sadece bir araya geldiğinde atmayı bilen iki yarım kalp birleşmişti sonunda. Berna, Emre' nin sonradan öğrendiği zenginliğini hiç dert etmedi. Çünkü o, paradan önce kalpteki zenginliğini hiç dert etmedi. Çünkü o, paradan önce kalpteki zenginliğe tamam demişti. Berna okulunu bitirir bitirmez evlendiler. Fazıl, kızını gözyaşlarıyla gönderse de çok seviyordu damadını. Berna' yı, çok mutlu edeceğini biliyordu. Bazen sevmeler babalardan kalır evlatlarına... Berna, babasının annesini sevdiği gibi, büyük bir bağlılıkla sevdi Emre' yi. Emre de sevmeyi babasından öğrenmişti. O yüzden Berna' ya her sabah, babasının annesine seslendiği gibi seslendi;

" Günaydın yavru kuşum! " Tek eksik Rafı Amca' ydı düğünlerinde. Nurlar içinde yatıyordu o artık; kapısı yalnızca Fatiha ile açılan yeni evinde. ( Ustam Rafi Tank' ın anısına. . .) Kahraman Tazeoğlu/ Bukre

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :)

• Hmm amaç farklı :)

• Ya işin şakası o tabi ki ama herkesin mutlaka bir kaç kitabını okuması gerek hele ki gerçek aşk' ı tanımamışlar mutlaka okumalı. ;)

• Arabasına bindi ve Akaroa'ya dönmek üzere yola koyuldu.Eğer çabuk olursa ,öğle yemeğeine yetişebilirdi.

Santa Fe,New Mexico,31 Ekim 1993.

1|0
    0|0
  • En güzel yerlerde, en doğru insanlarla yollarımızın kesişmesi ve her zaman en iyisinin değil, en hayırlısının olması dileğiyle...

Sabah Uykum :))

1|0
    0|0
  • "şükürler olsun ki o gün yağmur yoktu ve ilk kez hızlı yol aldılar."--- Buz Ve Ateşin Şarkısı 3 -- Kılıçların Fırtınası-- Kısım 1

1|0
    0|0
  • al sana mutlu son link herkes olmuş polyanna*

1|0
    0|0
  • Oglum olgun canim oglum televizyondaki reklam mutlu sonla bitti :)

1|0
    0|0
  • Kendinizi başka bedenlere genişletmek ve onlarla da ilgilenmek , çok eğlencelidir , keşfedilmemiş sonsuz bir neşedir.

1|0
    0|0
  • Bir ay önce bir çöplükte,julia,nava' elini son bir kez tuttu ve öldü.Gülümsüyordu...dondurmayı düşünüyordu. OLASILIKSIZ adam fawer.

1|0
    0|0
  • Gece bastiriyor. Printania Oteli'nin birinci katinda, iki pencere aydinlandi. Yeni Gar'in şantiyesi buram buram islak tahta kokuyor: Yarin Bouville'e yaģmur yagacak.

-Bulantı, Sartre.

0|0
    0|0
  • Onları daha ne kadar elimizde tutabileceğiz ya da bir sonraki adım ne olacak bilmiyorum, ama giderek anlıyorum ki, böyle birşeyi asla bilemeyiz. Hayatta hiçbir kesinlik yok. Bir hikayenin sonu, sadece bir diğerinin başlangıcı demek.

1|0
    0|0
  • 11 kitap aldım bu gün gelemsi gerekiyordu kargoda ama hala gelmedi 1 inin biel sonu mutlu biterse iade edicem şerefsizim..

0|0
    0|0
  • bundon sonra bir değişim olacaksa ancak iyi yönde olabilirdi. çünkü herşey zaten cok boktandı.

-çivisi çıkmış boklu dünyanın azgın pompacıları.

0|0
    0|0
  • "He hey hey dostum sakin ol şimdi yawaşça elindeki silahı yere bırak, konuşarak halledebiliriz sorunu" dedi alfred , derken cereyandan aniden çarpan mutfak kapısından tırsan sebestian tetği çekiverdi refleks olarak alnının çatından vurdu alfredi -.-

1|0
    0|0
  • Ne ayıp, yarabbi, ne ayıp! Sen sebep oldun vallahi sen sebep oldun, diye hırçınlaşıyordu.

Yanlarındaki ağacın dalında bir çalıkuşu ötüyordu ..

- SON -

0|0
    0|0
  • Vahşi kendini astı...Cesur yeni dünya...Aldous Huxley...

0|0
    0|0
  • gönül isterdiki bende birşeyler yazayım ama.. asjdhsdk

inandım benimde bir kitabım olacak :(

0|0
    0|0
  • hissettiği tek şey okun saplandığı yerde oluşan kor gibi bir sıcaklıktı... nefes alıp verişi giderek bir öküzün boğazlanmasını andırıyordu :D artık yavaş yavaş tümden gücünü yitirdiğin fark etmeye başladı.. acı da azalıyordu etrafını algıladığı gibi... ve artık yüzünde bir tebessüm vardı gözlerini sonsuz uykuya kapamadan önce...

nasıl oldu :D

ne alaka anlamadım ama :D

1|0
    0|0
    • kitabın adını yazmayı unuttum la :D imparator romanın kapıları

• Güzel betimlemiş,teşekkürler)

• Rica ediyorum:)) ama bu benim fikrim alıntı yapmadım ki:)) sen başlat ben hikayeyi çok iyi sonlandıra bilirim deneyelim mi:d

Kızlar Ne Diyor 10

• Yıllar önce kaybettiği Yahudi dostunu yeniden kazanmıştı Liesel. Ve ona yazmayı, okumayı öğreten kişiydi bu.

"Kelimeleri hem sevdim, hemde onlardan nefret ettim. Ve umarım onları doğru yazmışımdır. "

Markus Zusak - Kitap Hırsızı

Kendisinin filmi de vardırr :D

1|0
    0|0
  • bir ay önce bir çöplükte ,Julia,Nava'nın elini son bir kez tuttu ve öldü.Gülümsüyordu...dondurmayı düşünüyordu.

Olasılıksız -Adam Fawer

1|0
    0|0
  • Judith McNauhgt mu o :)

1|0
    0|0
  • ''onu da yarın akşam anlatırım'' dedi balık nine. ''uyku saati geldi iyi geceler''

oniki bin küçük balık iyigeceler dileyerek yatmaya gittiler.

onbir bin dokuzyüz doksandokuz küçük balık iyigeceler diledikten sonra yuvalarına gidip uzandılar, hemen de uykuya daldılar. balık nine de uyudu.

ama küçük bir kırmızı balığın gözüne uyku girmedi. bütün gece boyunca hep denizleri düşündü, düşündü...

küçük kara balık

0|0
    0|0
  • Henüz kitabım çıkmadı çıkınca söyleyeceğim

1|0
    0|0
  • O halde unutma! Daha önce ''Allah de ötesini bırak'' demiştik.

bu bizim, anahtarımız olmuştu. Şimdi sana ikinci anahtarı veriyorum. İnşallah, huzur, sevgi, ve aşk kapını açacak, de ki, ''Bana Allah yeter... ''

Kitabımın adı: Bana Allah yeter.

Yazarı: Uğur koşar.

Şiddetle tavsiye ederim bu yazarı herkese.

1|0
    0|0
  • Gitmeliydi.Nereye gideceğini bilmese de gitmeliydi.Yarın yeni bir gün olacaktı-zeval :)

1|0
    0|0
  • Beni ne kadar seviyorsun diye sorma.

“Dünyalar kadar” desem değil. Ben seni bir damla su kadar seviyorum.

Muhtaç olduğunda anlarsın.

Sabah Uykum Ahmet Batman

0|0
    0|0
  • bugün, alsace-lorraine emekçilerinin çıkarları, fransız emekçileriyle birlik halinde, demokratik özgürlükler ve sosyal ilerleme için, gericiliğe ve nazizmin hortlamasına karşı, adenauer`a ve adenaeur`un wehrmatcht`ına karşı mücadeledir.

0|0
    0|0
  • İhanete uğramış yemekler, çok kötü bitmişti, kitabı geri verdim kütüphaneye :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...