Beşiktaşın maçlarında neden her hafta hakemler puan çalıyor?

Son dakika 3 puanı kaybeden beşiktaşa ben bile usuldum gerçekten hakemler bilerek hata yapıyor bence amaç galatasarayı ikinci yapmakmı

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hakem düdüğünü asmalı artık 90+3 Jones e faul verilmiyor voleybolcuya el verilmiyor link serefin yeter Beşiktaşkım

0|2
    0|2
    • Bilic ve tolga ağladı yazık

• Onder özen: Bilice antremanlarda 11 e 14 calismasini söyledim ama o 11 e 11 hazirladigindan takim sahada 14 rakip oyuncu görünce bocaliyor

Kızlar Ne Diyor 3

• İnadına BEŞİKTAŞ !

0|1
    0|1
  • millet onlarla uğraşmaz. eğer uğraşmak isteselerdi gsyi 1. yapmak için uğraşırlardı.2. yapmaya değil.

0|3
    0|4
  • Hakem hataları bariz belli ama bunu gelipte "2.olmamamız" için yapıyorlar falan demesinler..Öyle olsaydı Galatasaray şimdiye kadar çoktan 60 puana ulaşırdı..Bu sezon ligde her şey sadece Fenerbahçe için.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya biraz duruşu olan objektif bakabilen insanlar hakkını verir durumun.gs maçı sonrasında bjka yapılanlar ortada.

almeida gole gidiyor yanında olcay var yok arkadaş ofsayftmış daha tekrarı olmadan tepe kamerasından görüyorum ben hakem önündekini göremiyor.

ama ben bjkımla guru duyuyorum gsın fbin harcadığı yarı paralarla onlara kafa tutuyor.fikret orman,bilic,önder özen ve oyunculara desteğe devam

biz o gsı da geride bırakırız istediklerini yapsınlar

0|0
    0|1
  • Aynen aynen GS 2. yapmak amaç ;) Daha neler uyucaz görücez bakalım :))

0|0
    0|0
  • diğer takımlarada hata yapıyorlar sadece beşiktaşa değil

0|1
    0|0
  • Bence yok öyle birşey asıl Anadoludan çalınıyor

0|1
    0|0
  • he 2. yapmak haklısın

0|0
    0|0
  • Alıştık boşver.

0|0
    0|1
  • Artık hata yapmak sorun değil ya bu kadar sakatlık sorunu çeken bir klübe bunları yapmak ayıptır, şerefsizliktir.. Beşiktaşı yıkamayacaklar inşallah ..

0|0
    0|1
  • gsyi ikinci yapmak amaç

0|0
    0|1
  • olabilir galatasarayı 2 inci yapmak istiyorlar :)

0|0
    0|3
Yükleniyor...