Benim bir psikolog olduğumu düşünün?

Hayatta unutamadığınız bir olay var mı? Varsa nedir? Diye sordum. İyi veya kötü, sizi fazlasıyla etkilemiş bir şeyler anlatın bana, diye ekledim. Cevabınız ne olurdu? (Sizin için özelse, Gizli kullanıcı olarak cevaplayabilirsiniz)

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Annem hamileydi. Tabii hamile olduğunu geç öğrendik. Adeti gecikiyordu, uykusu vardı, iştahı artmıştı... Biz de yorgunluğuna vermiştik. Meğer hamileymiş. Annem iki ağır ameliyat geçirdi, çocuğu doğuracak kadar sağlıklı değildi. Doğursa bile bakacak gücü yoktu o yüzden aldırmak zorunda kaldılar.

Ameliyatları yüzünden muayene koltuğuna oturamıyor annem, o yüzden doktor hap verdi. Evde düşürmüştü. O kadar ağladı ki... O minicik şeyi gördüm. Tüm gece annemin ağlayışlarını dinledim ve ağladım. Şimdi doğmuş olsaydı 5 yaşında olacaktı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 8 yaşındayken arka komşumuz olan yaşlı bir adam tarafından tecavüz girişimine uğramamdı. Sanırsam yaşimin küçüklügune verip olanları kimseye anlatmicagimi düşündü. Benim için çok zordu anlatmak ama anlatmasam o pislik rahat olacaktı. Aileme söyledim polis geldi karakola gittik. Karanlık bir odada sadece o adam ben ve iki polis vardı.polisin biri bana napti bu sana diye sordu ben anlattıkca diğer polis o pisligi biyiklarindan çeke çeke dövdü. Sonra yıllarca mahkeme mahkeme gezdik ama onu saldilar elini kolunu sallaya sallaya geziyorşu anutanmaz beni ne zaman görse başını egiyo. Bu yaşadıklarımı hiç bir zaman unutamadım.

0|0
    0|0
    • Dostum, böyle şerefsizleri hadım etmeli.. Bir de dışarda gezebilmesi.. Hukuk sistemine sövmekten başka bir yol yok..

• Evet..

• Bu sitede yaşadıklarım, aslında yaşayamadıklarım...

0|0
    0|0
  • hayatımda yaşadığım en mutlu gün diye bir şey olmadı. sanırım telefon alındığında çok mutlu olmuştum oda seneler önceydi.

en kötü olaylarını ise anlatmak isteimyorum işte psikoloğa da bu yüzden gitmek istemedim.

insanlar benim dertlerimi yaşamıyor, o yüzden beni anlayacaklarına inanmıyorum.

anlatsam bile çoğu elbet olacaktı bir gün diyecek işte bu yüzden anlatmak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • Nasıl istersen öyle yap, küçük şeylerle mutlu olmaya çalış gerekirse kendini kandır.. İçini ferah tut.

• Babam öldü ve biz büyüklerle kalıyorduk. Amcamın eve gelip bizi kovmasıyla gidecek yerimizin olmaması 4 yıl cektiklerimiz büyük bir yıkım olmuştu bizde. Bu dönemde evlendirdiler beni tanımadığım biriyle ilk nişan gecemde tanıştımm adam değildi hayatı daha çok zehir etti boşandım. Benim yaşamaya umudum mu kaldı...

0|0
    0|0
    • Başın sağ olsun. Ne mutlu sana ki onca badireye rağmen ayaktasın ve evliliğine son vernek gibi ciddi bir karar almışsın arkadaş. Her yiğidin harcı değil bu. Herkese karşı diren ve güçlü ol, olamıyorsan bile onlara belli etme..

• Var benimle

• Tamam ona bak ve daha fazla güç al hayattan..

Erkekler Ne Diyor 2

• he* benimde ordinaryus olduğumu düşünün

0|0
    0|0
  • bunları internet ortamında anlatmak istemezdim asla kolay bir yasantım olmadı insanlara güvenmiyorum derdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...