Hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu nasıl anlarım?

bir erkekle istemediğiniz kadar karşılaşsanız üstüne rüyanında üç kez üst üste görseniz her karşılaşmada istisnasız göz göze gelseniz ve sınıfta sizi farkettiği zaman yakınlarınıza bir yerlere otursa bir de falınızda çıksa ama bir gün ilgi duydugunu hissetseniz bir gün de sizi sallamadığını görseniz n düşünürsünüz hoşlandıgını hoşlanmadıgını nasıl anlarsınız :)

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• hoşlanmadığını, herşey rastlantı der geçerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kahve falları kısmını geçersek, adam senden bariz hoşlanıyor fakat kendini ağırdan satıyor.. Şöyle bir koridorda çarpışsanızda ikinizde kendinize gelseniz bir konu açılsa aranızda fena olmazdı hani =)

0|0
    0|0
    • o da çekingen ben de en yakın arkadaşımla da samimiler nolur bilmiyorum :)

• İşte anladım ikinizinde çekingen olduğunu o yüzden dedim zaten koridorda şöyle sağlam bir çarpışında kendinize gelin diye.

• Sizden hoşlandıgını bakışları ile anlıyorsunuz ama Szi sallamadıgını nerden anlıyorsunuz, hiç bakmamasından mı ?

0|0
    0|0
    • ilgilenmiyor gibi hissediyorum bilmiyorum..

• Yanlış hissediyor olabilirsin güzelim birde biz erkekler öyle çok fazla uzaktan bakışmanın uzamasından hoşlanmayız eğer sende istiyorsan bir bahane bulup soru sorarark yaklaşabilirsin böylelikle arada bir sinerji olur devamı gelir veya gelmez anlarsın zaten :)

Kızlar Ne Diyor 1

• İlgi gösterirse hoşlanıyodur bence.. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...