Kadınların evlenmeyecekleri adamların bedava eğlencesi olması neden?

Kadınların evlenmeyecekleri adamların bedava eğlencesi olması neden? bunun farkında mı onlar yani kullanıldıklarının . geçici olduklarının neden hala itaat ediyorlar nikahsız sevgililierine vb .. kişilere ?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bir feminist olarak söylemek mecburiyetindeyim. Ne yazık ki günümüz kadınları fazlasıyla geri zekalı. Duygularını ve bedenlerini kullandırıp, kendilerini kullanılmış prezervatif gibi atmalarına izin veriyorlar. Bu durum çok üzücü bir durum. Ben aşırı üzülüyorum. Dernek olarak da bilgilendirdiğimiz aramıza çekebildiğimiz kişiler de sayılı sonuçta. Dünyadaki tüm kadınlara gurur, akıl sokamıyorsun ki. Çük olsaydı da soktursaydık keşke. Ama çoğu kazık yiye yiye hala akıllanamıyor. LANET OLSUN ÇOK SİNİRLENDİM ACİZ OLAN HEMCİNSLERİME

0|0
    0|0
    • anlat ablacım biz söyleyince kötü biz oluyoruz. Biz sadece gerçekleri söyleriz ..!

Kızlar Ne Diyor 6

• sadece kendilerini kandırıyolar nasıl mutlularsa öyle kalsınlar dicem ama o mutluluk geçince ağlanmaları yok mubirde..

0|0
    0|0
  • İnsanları böyle yargılamanda saçma kendi secimleri

Onlarda kendilerine onu yakıştırıyor demekki

Doğru diyemem ama onları yargılamak bize düşmez

0|0
    0|1
    • o zaman dürüst olsunlar ben ortalık kadınıyım birden fazla adamın malıyım desinler anladın suç kadınlarda onların içinde var

• Onu demezler

Ben özgürüm derler benim seçimim derler

Haklılar

• ne hakkı be abicim . sorsan onlardan namusluları yoktur . dürüst olun dürüst .

• evlenecek benimle diye bekliyorlardır belki

0|0
    0|0
  • Insan evlenme vaadiyle hayal kurdurulup birakilinca böyle oluyor ..

0|0
    0|0
    • ya bırak ya kimse öyle bişe y demiyor ki sizin salaklığınız o kendi keninize uydurduğunuz .

• senin şu hesaplarında bitmedi. her gün yeni bir hesap mı açıyorsun ne yapıyorsun.

0|0
    0|1
    • sen kimsin yahu ? beni mi takip ediyosun bir de yürekli olsanız :D

• sürekli soru sorduğun için görmemek imkansız

• ya bir git sanki sadece ben soru soruyorum 1 tane soru soruyum epi topu günde 1 tane sen diğer hesapları da takip ediodun heralde hayranım falansın heralde he öyle mi ? tek yıldızı verende sensindir sana yakışır :P

• farkında değiller seviyorlar. sevmek suç mu ? günah mı ? hangi devirde , hangi çağda suç sayıldıı ?

peki ya erkeklerin evlenmeyecekleri kızlara el sürmesi ne kadar şeref ediyor ? birde bununla kızları suçlamaları ? kaç paralık adamlarsınız ? bozuklukla satın alsak üstünü alacak kadar değeriniz var. insan olursanız hiçbir kız boş yere üzülmez ,kullanılmaz.

0|0
    0|0
    • kafasını kullansınlar ozaman ağızlarını değil !

• seviyorlar SEVİYORLAR diyoruz. anlamıyor musunuz ?!

• ya bırak sevmediğiniz kızlar diosun kızın bir futbol takımı kadar sevgilisi olmuş daha 20. li yaşın başında kaçıyla birlikte olmuş sen hala erkek diosun kız bozuk kardeşim . sevgi bu değil halkın malı olmuşsun halkın sevgili haberiniz yok ..

Erkekler Ne Diyor 3

• valla kullanıldım dıye salya sumuk aglayanlarının cogu aslında catır catır adamı kullanıyor! hemde her turlu! bırakalım bu kadınlar ezılıyor somuruluyor cınsel obje goruluyor işlerını,erkegın aklında tılkı varsa kadının aklında var 40 tılkı.. erkeklerın gozu acık olsun dıyorum bende !

0|0
    0|0
  • bedava derken?

parayla mı takılsınlar :)))

0|0
    0|0
  • dostum herkes birbirinde cıkarı olmadan kalmaz adam onun ihtiyaçlarını karşılar maddi manevi kadında onun ne bilieyim işte cıkarları olmadan olmaz bu işler

0|0
    0|0
Yükleniyor...