Çevremdeki erkekler hep çalışan kızların peşinde ben umutsuz vakayım :(

çalışmadığım için kaybediyorum beğenen çıkıyor ama işim olmadığını öğrenince vazgeçiyorlar hoşlandığım erkek kendisi pazarlamacı ama bana bakmadı işim yok diye çalışan kızların peşinde kendisi öğretmen kızların üniversitede öğretim görevlisi kızların doçent kızların peşinden koşuyor beni isteyen olmayacakmı ne yapsınlar beni doçent kızlar varken :(

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin bir nasibi vardir hayatta bukadar takinti yapma bence.

Calismak guzel bisey kendi ayaklarinin ustunde durabilmek calisip alin teriyle kazandigin paranin tadi baska oluyo. Cok keyifli bisey seni beyenmeleri icin degil kendin icin calis.Calisan insan ozguvenli ve guclu gorunur. Bu onu daha sevilen biri yapar sosyal olmak seni korkutmasin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ÖYLE DEME suç sende değil karşındaki salağın demekki sana layık seni hakkeden biri değil sen sen ol herzaman ileriye yönük bak seni daha çok mutlu edecek insanlar çıkacak karşına, seviyorum deme ne kadar seversen sev o seni sevmiyorsa bırak ipini gitsin sevgi karşılıklı güzeldir seni hakkeden insan muhakkak çıkar karşına ummarım gün gelir, burada bidaha yazarsın MUTLUYUZ EVLENİYORUZ karşına daha çok insan çıkacak ummarım seni mutlu edecek o insanı seçersin aralarında...TATARİ73

0|0
    0|0
  • bence sen boşuna kuruntu yapıyorsun..sana kendimden örnek vereyim..ya benim hiç sevgilim yok..kimse elimden tutmuyor..güzel bir söz söyleyenim yok..günlerim boş geçiyor..ya ben ne yapayım..keşke tanışabilseydik..

0|0
    0|0
  • :(((((((((((((((((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• okusaydın o zaman sende erkekler beleşe alışmış yan gel yat osman çalış kızım sende başla biyerden koca parasıyla yan gel yat sende ohhh ne ala memleket kocadan önce meslek edin meslek

0|0
    0|0
  • güzelsen birini bulursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...