Beşiktaş yüzünden kalp krizi geçirdim ?

şimdi size hastaneden yazıyorum nerden tuttum bu takımı hiç anlamış değilim hep babam yüzünden küçükken beni beşiktaş maçlarına götürmeseydi hiç böle olmucaktı :) yine son dakika golüyle yenildik en çokta tolga ağladı ya ona üzüldüm adamsın tolga adamsın bilic helal olsun size sizce bugün niye kaybetti beşiktaş ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Kaybetmek problem değil beni yıkan bilicin ve tolganın gözyaşlarıydı... İçim acıyor yeter yeter yeter ! Bağırmak istiyorum ! Hangi vicdanla uyuyor bu insanlar , hangi yüzle sokağa çıkıp yemek yiyebiliyorlar ? İnsanda gram şeref olmaz mı ? Gram vicdan olmaz mı ? Onca emek veriyoruz .. emeğimizi çalıyorlar. Emek hırsızlığı yapıyorlar ... Yazık çok yazık... Ama yılmayacağız bizi yıldıramayacaklar ! İNADINA BEŞİKTAŞ DÜNDE BUGÜNDE YARINDA BEŞİKTAŞ ULANN !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nerden tuttum bu takımı dıyorsun :D yavaş yavaş doğru yolu bulursun inşallah :D

0|0
    1|4
  • beşiktaşlı mısın derdin mi var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu yüzden link 90+3 te hakem maçı bitirmek yerine voleybolculara gol attirdi

0|1
    0|0
  • GS liyim her hafta 3 büyüklerin macını izlerim bu sene hakem hataları en cok bjk lehine yapıldı.

Tff ve hakem kurulu bastan aşağı değişmesi lazım

0|1
    0|0
  • Kardeşim biz beşiktaşlıyız fenerli olsak 90+fener atana kadar olurdu biz hakkımızla kazanırız kaybederiz en aazından

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun arkadaşım :) demirören nefes aldıkça Beşiktaş'a huzur yok canı sağolsun kartalımın :)

0|1
    0|0
  • benim arkadaşında sözleri bu kanser oldum kalp krizi geçirdik :) boşver sağlık olsun arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • halbu ki yenilmedi berabere kaldı

0|0
    0|0
  • türkiyede fener ve galatasaray varsa size bisey düsemez k.b

0|0
    0|2
  • Hakem yüzünden kaybetti neden olucak .. 111 yıllık kulübe bu yaptıkları ayıptır .

0|0
    0|0
  • ah ah isviçreli bilim adamları araştırma yapsa şu bjk ömrümüzden kesin 3-5 sene çalmıştır ya deli olucam

0|0
    0|0
Yükleniyor...