Annem cinsiyetimi değiştirmem gerektiğini söyledi. Sizce bu normal mi?

Bildiğiniz üzere hasta Fenerbahçeliyim.

Sürekli maç izlerim ve bu bizim ligle sınırlı kalmaz.. Dün aksam Fenerbahçenin maçını izledim çığlık çığlığa şimdi de Fenerbahçemizin bayan basketbol maçını seyrediyorum arada da bursa maçına bakıyorum. Annem sağolsun Fatmagülü seyredicek diye sürekli söyleniyor. Tekrardan ;

"kızım aç su kanal d ^yi"

dedi..

"Tamam anne şu 3lüğü atsın açıcam"

dememe kalmadan

"sen git cinsiyetini değiştir bu ne her gün maç... "

dedi...

Sizce bu normal mi? :) Ben mi çok koliğim yoksa annem mi futbol düşmanı ? :)

0|0
14|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Gerekirse evini değiştir,saçının rengini,okulunu işini,çevreni,bakkalını,telefonunu değiştir,ama sakın takımını ve cinsiyetini değiştirme.Siz bayan taraftarlarla bizler çok gururluyuz..Fazla söze gerek varmı?

1|0
    0|0
  • Normal değil.

1|0
    0|0
  • Ben futbola ilgi duyan kızları severim hatta evlendiğimde de böyle bi kızla evlenmek isterim ne güzel bir ömür boyu konuşabilecek konumuz olur.aynı takımda olmamızda şart değil futbola ilgili olsun yeter o yüzden senin ilgini de yadırgamıyorum ama şöyle bişey de var.evde 1 tane TV varsa başkalarının da hakkını gözetmek lazım tamam fenerbahçe'nin avrupa kupası,lig hatta türkiye kupası maçı olur da bayan basketbol ya da bursa'nın maçı eksik kalabilir annenin de hakkı var o yüzden o da başka bişey izlemek istiyor sonuçta :)

0|0
    0|0
    • evde 3 televizyon var :) annem ısrarla salonda ızlemek istiyo.

• sen başka yerde izle o zaman o büyük onun isteğinin olması lazım ;)

• :) denk geldi kardesım sınava çalısıyordu :) zaten son ses seyrediyorum maç izlerken bencil oluyorum ne yapayım :)

• Ahahzevkler ve renkler tartısılmaz aslında :D

ama annen tak etmiş

ben fazla mac izlemem erkek olarak yani

milli maclar cok nadirde özetleri izlerim :D

Beni bile asmıssın az sakin sampuan

1|0
    0|0
  • odana 37 ekran bir tv al kurtul. cinsiyet değiştirmek çok masraflı. sen fanatik olmuşsun. :-)

1|0
    0|0
    • odam da koca led ekran var :) malum kardesımın sınavları oluyor mani olmak ıstemıyorum ona :)

• Cinsiyetini değiştirme de, maç izlemeyi bırak... Erkeksi özellikler görmeyi sevmiyorum dişilerde.

3|1
    2|3
    • oldumu şimdi ! sende biliyosun ne kadar cok sevdiğimi.

• Teşekkürler... :O ^^ Geyik amaçlı açılmış bir soru da, en iyi geyiği döndürdüm ve ödülümü aldım. :DD

• onu bilmemde bu şekilde devam edersen evlenemezsin orası kesin!...

1|0
    0|0
  • Normal değil. Fenerbahçeli bir insan ne kadar normal olabilir ki :( Ama üzülme tek derdin bu olsun ve Allah başka dert vermesin. Hayat her şeye rağmen güzel.

1|0
    0|0
  • Sen kendin mi bu seçimi yaptın en başta yoksa takıldığın çevreye mi veya ortama mı uyum gösterdin? Bana erkeksi ve itici geliyor.

1|0
    0|0
  • Annen yanlış düşünüyor.Kızlar sporlarla ilgilenmiyecek diye bir kaide mi var? Bence basketbol la ilgilenen kızlar çok havalı oluyor.

1|0
    0|1
  • Sana İyi Bir Galatasaraylı Erkek Lazım...

1|1
    0|0
  • Ben bile bu kadar izlemiyorum.

2|0
    0|0
  • Taktır kurtul hacı, bak rahatına..

0|0
    0|0
  • he bu kız erkek fatmalar dan sorun yok devam :D

1|0
    0|1
  • cinsiyetini degil takimini degistir

2|0
    1|0
  • espiri yapmis annen takacak bir sey yok ki :)

1|0
    0|0
    • :) pek taktıgım söylenemez yıllardır buna benzer cumleler kuruyordu ilk defa bu kadar kesin ve kararlıydı :)))

• fanatiksin o yüzden kaynaklı fakat kız olarak ta yaşayabilirsin

1|0
    0|0
  • sen erkek olma. maç izleyebilirsin ama erkek gibi davranan kızlar havalı oluyor.

1|0
    0|0
  • 3 şıkta olabilir :D

1|0
    0|0
  • Sen adamsın sıkıntı yapma, gerekirse anneni vururuz.

1|0
    0|1
  • ben yemek yapmayı severim, ben de cinsiyetimi değiştirmeli miyim, sorsana bi annene

1|0
    0|1
  • iki taraftada var bana göre :D

0|0
    1|0
  • annen hakli git degişdir

0|0
    0|0
  • aşırıya kaçmaz anormal bir durum pembe dizilere odaklan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ee ne olmuş bende öyleyim:)) Koyu Fenerliyim ayrıca Bursasporluda:))

Aşırı derecede Pes oynamayı seviyorum hatta lisede futbol oynuyordm:))

Ama bunların yanı sıra bayanlığımıda biliyorm ne varkli bunda illa cinsiyetmi dğeiştirmemiz lazm:)

Zevk meselesi :)

2|0
    0|0
  • :D cogunluk olarak kadınlar futboldan maclardan vs pek almaz malum.ben de macın sesıne bıle gıcık olurum.ama anormal degılsın arkadasım dayımın karısı ve kızı da sen gıbı.fenerın voleybolundan tut basketıne futboluna fılan her seyı ızlerler.onları gıtmeyı pek sevmem cunku hep fb tv acıktır :D

1|1
    0|0
  • aynı ben :)cozumu bulduk bız sahsen :)üç seçenek sunuyorum anneme ya ben bursa maçları oldugunda stadyuma gıdeyım ya gıdeyım bursanın spor cafelerınde ızleyım yada evde ızleyım:)eger geç saatteyse evde ızle dıyor ama tabıkı arada parazıt yapıyor ornek:kızım kalk bı tuvalete gıt hıçmı yorulmadın bagırmaktan hıçmı toton uyusmadı:)

ve aynısını annem bana soyler farklı bır sekılde:)şu an bu konumdayız 4 gole 4 tane bardak kırdım kafamın kırılcagı dakıkanın gelmesını beklıyorum:P

1|1
    0|0
  • tuttugun takimdan kaynaklanmali bende senin gibiyim :D

1|0
    0|1
  • emin ol maç izlemek fatmagülü izlemekten dah açok şey katar insana :) devam yılmak yok:D

1|1
    0|0
  • sorun annende :)

erkek olsaydı hayırsız olacaktı kız olmus mac duskunu olmus :)

2|0
    0|0
  • O basligi gordum, ben kaldim oyle 5 dakika. Odum koptu.

1|0
    0|0
  • oben gibi kaslar kara gozler kara saclar toplu degıl dı mı o.O

1|0
    0|0
  • Anne sözü dinlemeli!

1|0
    1|0
  • Annen futbol düşmanı.

Fanatik fenerli kızı var işte daha ne istiyoo. ^^

1|0
    1|0
  • Her zaman söylediyse sorun olabilir

öylesine söylediyse bi kereliğine kızmıştır ondan

0|1
    0|0
  • maç izlemeyi sevmiyorum çok garıpsedım seni bak :d

0|1
    0|0
  • sorun tek taraflı değil. derinlere inin analı kızlı :)

0|1
    0|0
  • Annen futbol düşmanı.

1|0
    0|1
Yükleniyor...