Bence artık spor yapmanın zamanı geldi Türk milleti olarak?

Kızlara bakıyorum dışarı hepsinde bir basen bir simit bir de buna aldırmadan sıkan kotlar yapışan bluzler giyiyorlar hiç hoş değil

erkeklere bakıyorum ya çok çelimsizler ya da bol göbekli neden biz Türk milleti olarak spora bu kadar uzağız harika bir aktivite hem zihni dinlendiriyor hem vücudu şekillendiriyor hepimiz yapalım yapmayanları uyaralım lütfen

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 10 saat bireysel, 4 saat grupla beraber düzenli idman yaparım... Bazen arkadaşlarıma, yakınlarıma derim gelin siz de katılın diye, "yok ya terleriz şimdi" der hepsi.. Ben anlamıyorum arkadaş sporsuz hayat mı olur? En azından haftada 1 gün sağlam bir antrenman ile güzel ter atmalı, deşarj olmalı insan.. Aslında biz savaşçı, hareketli, dinamik bir milletiz. Atalarımızın hayatına bakıldığı zaman her gün atıcılık, binicilik, yüzme, güreş vb sporları yapan yiğit insanlar. Hepsinin vücudu çelik gibi ve sıhhatleri de yerinde.. Bunun en büyük yararını savaşlarda gördük zaten :) Biz böyle insanların torunlarıyız.. Ama gelgelelim neredeyse hiçbir faydalı aktivitelerini hayatımızda tatbik etmiyoruz maalesef.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kızlar için yapmıyorum ama iyi spor yaparım. çok koşarım uzun mesafe çok şükür o saydığın şeyler na mevcut bende ama tipim kayık yüzüme kimse bakmıyor. adam yakışıklı göbekli sarkık memeli ya da kısa boylu ama hasta oluyorlar buna ne dersin :)

0|0
    0|0
    • Eğer zeki ve eğlenceliyse saydığın bütün olumsuzlukları kapatabiliyor :)

• Peki sen haklısın

• yok sen haklısın :) kızlar hakkında söylediklerin doğru hiç bakmıyolar kendilerine

• 2-3 saat yürümek bile formda kalmayı sağlar

ama belirtmeden geçemiycem..yaw şu parklara kurulan spor aletlerini kaldırsınlar kimin fikriyse..ulan üzerinde kabanlarla montlarla insanlar spor yapıyor..yabancı biri görse güler valla bu türklerin spor anlayışı ne garip diye.kimin fikriyse o aletleri parklara koymak aq:D

0|0
    0|0
  • Türkiyede spor dedıgın yaza 3 ay kala yapıldıgı ıcın ve yaz geldıgınde sona erdıgı ıcın olabılırmı basen ve gobekler :) nasıl bı zıhnıyetse 3 ayda herseyı halledebılıcekletını sanıyolar

0|0
    0|0
  • Spora uzak değiliz eskisinden daha gelişmiş halde şuanda yarışmalarda bile boy gösteren Türklerimiz var derece alan ayrıca heryer spor salonu doldu her spor salonuda tıklım tıklım :) ben 2.yılımı doldurdum şunu söyleyebilirim başlayanların çoğu devamını getiremiyor sorunda burada :) ya çok yorulduklarını söylüyolar iş okul bahane ediyolar ya da bana gerek yok , yaz gelmeden 3 ay önce başlarım hemen yaparım gibisinden hayallere kapılıyolar :) daha çok spora karşı cahillik var milletimizde

0|0
    0|0
  • İşi gücü var milletin napsın, sabah 8 akşam 6 çalışıyor, adam eve gelse duş alsa yemek yese saat 8 olucak

onca işin gücün üstüne bide spora mı gidicek?

spora gidenlerin vakti var

0|0
    0|0
  • Spor candır. Meditasyonun kralı

0|0
    0|0
  • günde 3.5 saat bayan bir saat spor salonunda 1 saat yüzmede 1.5 saat ise sahilde koşuda yetmezmi bazen geceleri bile çıkıyorum :)

0|0
    0|0
  • Yapıyoruz ya kim diyor yapmıyor :D

0|0
    0|0
  • Kendi adımıza konuşalım :)

0|0
    0|0
  • Yemişim sporunu paran varsa her türlü sportmensin

0|0
    0|0
  • Ben 2 yıldır yapıyorum, şişmanlar siz bir çekilin.

0|0
    0|0
  • bırak ya salonlar doluyo sonra, böyle iyi ferah ferah :D

0|0
    0|0
  • Spor zaten yapılması zorunlu olmalı :)

0|0
    0|0
  • bende kızların spor yapması gerekiyor aşırı derecede erkeklerinde az spora ihtici var

0|0
    0|0
  • Göbek değil o Türk kası :)

0|0
    0|0
  • bencede geldi bende başlıcam spora:D

0|0
    0|0
    • herkese akıl veriyon sitede diyet spor yap diye kendin hiç dikkat etmiyorsun ama salmışsın o ne tip öyle :)))

• yuhahahaa sananeeee benimi alcan :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Sarkık göbekler sadece 1-2 dakikalığına göz zevkimizi bozuyor, sonra geçiyor gidiyoruz. Peki sulanmış beyinleri ne yapıcaz? 7-24 kafamızı ... ediyorlar afedersiniz. Sağlık açısından doğru ama tamamen görsellik odaklı yaşamak, insanları buna göre yargılamak da yanlış. Ben de sporcuyum, kendimi bildiğim bileli spor yaptım amatör sporcu olarak ama kiloya takıntısı olan kızları da kaslarını bir an önce şişirip kasıntı kasıntı gezinmek için evlilik öncesindeki genç kızlar gibi ayna karşısında 7-24 kendine bakan erkekleri de sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum hergün düzenli

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum ve çok da memnunum çok mutlu ediyor beni aynı zamanda dinç kalıyorum. neredeyse 1 yıl olacak başlayalı, keşke daha önce yapsaymışım diyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...