Akbankla başım belada

Aslında hiç akbanka bulaşmak istemiyordum digerlerini pek bilmiyordum zaten ben askerdeyken açılmıştı akbank hesapı mucburiyetten yani askerden sonra aradan 1 yıl geçti bir gün aklıma nerden aklıma geldiyse 100 lira yatırdım 70 lirasını çekebildim ancak geri kalanı hesap işletim ücreti bakiye kontrolü felan filan devlet zaten askare 14 lira civarı harçlık yatırıyordu akbank birde bunun 3 lirasını kesiyordu söyledigim bahanelerden şimdide bir artı para cıktı bende sazan gibi atladım bende aslında hiç bulaşmak istemedim dedigim gibi akbanka ama yeni iş yerim maaşları akbanktan ödüyormuş yine mecburiyetten yollarımız kesişti akbankla bir kurtulamadım gitti neyse bügün iş yerinde calışırken mesaj geldi 650 tl artı paranız hesabınızda aktif haldedir güle güle harcayın artı paradan haberim vardı bankadaki memur güzel güzel anlatınca peki deyip imzalamıştım enayilik işte acil ödemelerim vardı bende bügün çektim 650 tl yi ama sonra hesap yaptım 100 de 2 faiz demişlerdi ama bu faiz günlük imiş yani maaş günüm ayın 5 inde 24 gün var 24 carpı 15 360 faiz artı 650 1010 tl benim maaş zaten 850 tl yani akbank beni eksiye düşürecek sagolsun işin kötüsü bankamatik kartım da daha gelmedi geri yatırıyım desem oda olmaz ilk maaşımı kimlikle bankadan çekmiştim şaştım kaldım şimdi

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 1. Hakemler Heyetine şikayette bulun.

2. Maaş yatan karttan hesap işletim ücreti kesilemez.

3. Asker olduğunu söylersen ücreti geri iade edebilirler.

Bol şans.

0|0
    0|0
Yükleniyor...