Aranızda asosyal olan, hiç arkadaşı olmayan, dışarı bile pek çıkmayan insanlar var mı ?

Aranızda asosyal olan, hiç arkadaşı olmayan, dışarı bile pek çıkmayan insanlar var mı ?

Hem ankete katılıp hemde soruma cevap yazarsanız sevinirim.

• Evet ben asosyalim
    60% (3)72% (13)70% (16)Oy Ver
  • Hayır ben asosyal değilim
    40% (2)28% (5)30% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• yazdıklarımda hiç bir yaan yok öncelikle söleyim yasım 19 civarıüni 1 ögrenciyim bu yasıma kadar hiç bir kızla cıkmadım birlikte olmadım sinemaya gitmedim tek aktiv oldugum şeyler bilgisayar oyum halısaha bide çalışırım sevdigim hoslandıgım bir kac kız oldu ama söyleyemedim :D utangaclık siteyede dün üye oldum iyimiş :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İşim geregi(internet cafe) sabah -8de gelir gece 1de cıkarım cok asosyal bir hayatım var ama insanlarla iç içeyim yaklaşık 300 insanla konuşuyorum sohbet filan ama yinede bu beni asosyal olmaktan cıkarmaya yetmiyor

0|0
    0|0
  • Hiç arkadaşım yok,kahveye gitmem,çarşıya sadece alacağım birşey olursa çıkarım,üstelik evde de kimse yok yalnızım.

0|0
    0|0
  • Hic arkadasim yok asosyalim ks'dan uç beş kişi var iste ayrıca mağarada yaşıyorum şuan şehre indim bim'e gidip erzak falan alıcam sonra yine mağaraya

0|0
    0|0
  • asosyalım bir kaç arkadaşım var ama onlarla fazla takılmıyorum evet dışarı bile pek çıkmayan biriyim genelde çıkınca bakkaldan abur cubur almak için çıkarım evde ise ya laptop başındayım ya televizyon karşısındayım ya da kitap okurum ve uyurum

0|0
    0|0
  • bu sitede bir assosyal varsa o da benim... zirveyi kimseye kaptırmam :))

0|0
    0|0
  • Geberiyorum resmen..

0|0
    0|0
  • Arkadaşım çok ama dışarı çıkmayı sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım var dışarı çıkmam sadece.

0|0
    0|0
  • Sosyalim ben arkadasim da cok

0|0
    0|0
  • dışarıda yaşıyorum zaten , dışarının asosyaliyim ://77 1-2 aylığına evcil hayvan gibi ailemde kalıyorum

0|0
    1|1
  • okadarda degılız :D

0|0
    0|0
  • Böyle bişey zombie'ye dönüşmek gibi birşey olmalı :D

0|0
    0|0
  • Benim kimsem yok. Dışarıya sadece yiyecek almak için çıkarım :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• asosyal değilim ama çok arkadaşım yoktur. sevmem kalabalığı nerede çokluk orada bkluk

0|0
    0|0
  • Az insan çok huzur

0|0
    0|0
  • asosyalm ve arkadasm hic yok gayette mutluyum .

0|0
    0|0
  • O kadar yalnızım ki buraya popi olmak için geldim

kütürt

0|0
    0|0
  • asosyal da değilim çok sosyalde

0|0
    0|0
  • Arkadaşım yok,2 aydır dışarı çıkmıyorm

0|0
    0|0