Adolf Hitler Haklımıydı ?

evet yazım biraz antisemitist gelebilir özellikle başlık

ama bu bir gerçek bilinmeyen medyanın karaladığı kötü gösterdiği bir kötü öcü gibi görünen bir düşünce akımının gerçekliği

Nazizm hiç duydunuz mu adını araştırdınız mı ?

Adolf Hitleri anladınız mı ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hitlerın yaptıkları bu zamanda bıle cogumuz tarafından anlasılamaz ne yazıkkı,hıtlerı bayagı tanıdıgıma ınanacak kadar ınceledım, cok ılgımı cektı yaptıkları.. arı ırk pesınde koşması kutsal emanetlere olan baglılıgı dunya dısı varlıklarla ılgılı engın bılgısı,ona delı demeye gonlum elvermıyor veya katıl! hıtlerın oldugunu goren yok bılıyormusunuz? stalıne soruyor amerıkalı sen gordunmu olusunu? o da dıyor ne olusu 20 cm fark vardı!

kavgam mutlaka okunmalı!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adolf Hitleri okulda cok gördüm o yüzden artik iyi biliyorum kendisi, türkcesini bilmedigim icin artik almancadan dicem ,"Antisemitismus", "Rassenlehre" bu ikisini yapiyordu. Antisemitismus ve Rassenlehre demek "Arier" olmayana karsiydi ve özellikle Yahudilere karsiydi. Arier bir alman halkiydi mavi gözlü, sari sacli onlari öyle tanimliyorlardi o zamanda "arier" olmiyan herkese karsidydi deyebiliriz yani Adolf Hitler kendi halkini baska halkalrdan ön görüyordu onun yüzünden milyonlarca kisi öldü ben bunun hic bir hakli yanini göremedim göremiyorumda

0|0
    0|0
    • yahudi karşıtı tarafını araştırıyorum

• aramızda bizden gibi görünen ama yahudilere hizmet eden kişiler kişilikler in üye olduğu loca

• ya en ceviirciye baktim pek daha anliyamadigim icin ama daha anlamadim :D neyse bosver ama dedigim gibi biraz daha güzel arastir almanyanin tarihinide bunun icin el alman gerekir

• Yahudiler konusunda evet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Irkçılığı Alman milletini savaşa ikna anlamında kullandı bence.Yahudi katliamını da hem nefret ettiğinden hem de destek gördüğünden yaptı.Yahudiler şuan dünyanın hakimi olduğuna göre demek ki herif haklıymış

0|1
    0|0
  • Bence Adolf Hitler haklıydı Yahudiler hakkında dediklerinin hepsi çıktı.Ve tek gayesi milleti için çalışmaktı bütün kapitalist ordusunun karşısında dimdik durması bile yetiyor.En çok hayran kaldığım özelliği ise savaşı kaybedeceğini anlayınca onuruyla intihar edip cesedinin dahi düşman eline düşmemesi için kendini yaktırması.

0|0
    0|0
  • Tayyip ne kadar haklıysa

0|0
    1|1
  • Evet haklı idi.

Savaşı, Mihver tarafı kazanmış olsaydı; şuan hepimiz onun ismini duyduğumuzda saygı duruşuna geçiyor olurduk. Yenilginin azizliğine uğradı.

0|1
    0|0
  • şu an konuşulan kadarını Hitler yapsaydı yahudi kalmazdı. O yakma olayları falan hikaye. Keşke yaksaydı

0|0
    0|0
  • Adolf hitler kesinlikle bir kahramandı ne yaptıysa kendi milleti Alman halkı için yaptı
    Kesinlikle onun ideolojisi olan nasyonal sosyalizmi uygulayan ırkları yükseltecek ve şuanda uygulanan kapitalist rejimi çökertecektir

0|0
    0|0
  • her ülkenin askerine saygım vardır.Adolf Hitlere saygı duyarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...