Ne yapmaliyim? Cok kötüyüm..

Arkadaslar, hayatimda ilk defa asik oldugumu hissettim, ve tek tarafli degil, o da bana asik.. En basta hic istemezken beni asik etti kendine.. Ayni okuldayiz, ayni siniftayiz.. Okulda sadece birbirimizin gözlerine bakiyoruz derste.. Birbirimize sessizce "seni seviyorum" diyoruz, sonra o "ben daha cok" ben ise " ben daha cok seviyorum" diyoruz.. Ama cikmiyoruz, sevgili gibiyiz.. Ikimizde cok asiri derecede kiskanciz, o beni en ufak seyden bile kiskaniyor.. Bir oglanla sakalastigimda gözümün icine bakiyor.. Ve sinifimizda bir kiz var, sevgilisi oldugu halde erkeklerin gözünün icine sokuyor kendini, dekoltesini aciyor, ve benim sevdigim kisiyede aynisini yapiyor.. Sevdigim oglan da bu durumu beni kiskandirmak icin kullaniyor, kiza masaj yaptiriyor.. Cok abartiyor ama farkinda bile degil.. Sinirden agliyorum.. Bu tür kiskanclik yüzünden cok aci cektiriyor bana, abarttiginin farkinda bile olmuyor.. Bugün ona bu duruma dayanamadigimi söyledim, her gün ayni seyleri yapmasina dayanamadigimi, her gün aci cektigimi, ve bu yüzden artik onunla konusmak istemedigimi söyledim.. O da beni sevdigi halde gururu yüzünden " bencede sil numarami" yazdi, ben de sadece " tamam" yazdim .. Cok gurur yapan bir insan o, sürekli birbirimizin nezaman online olup olmadigimiza bakiyoruz, bazen saatlerce öyle online bekliyoruz birbirimizi.. Cok cok seviyoruz birbirimizi.. Elimi tuttu, sarildi.. Ama yaptigi seylere dayanamiyorum..şu ancok kötüyüm, kendimi cok kötü hissediyorum.. Ne yapmaliyim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynı okulda ya da mekanda çok tehlikeli..onun için uzak durmak gerek bence..

1|0
    0|0
    • Neden tehlikeli ?

• işte bu gibi durumlar için aynı çalışılan yerde ya da aynı okulda sıkıntı onu demeye çalışıyorum. İnşallah ilişkinde mutlu olursun da şu çektiğin acılar ileride sadece seni gülümsetir..

• Cok haklisin.. Cok cok cok tesekkür ederimm, allah razi olsun senden.. Düsüncelerimiz ayni :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ağlamaya kes boş boş tribe girme. Kendin diyorsun işte seni kıskandırmak için yapıyor

yoksa sen sevmediği için değil

0|0
    0|0
    • Ama cok abartiyor, kizlar gecince yanindan su güzellige bak diyor.. Kizlara masaj yaptiriyor.. Hemde benim gözlerimin icine bakarak.. Onu kaybetmekten cok korkuyorummm

• Sl karşına konuş, öyle yapmamasını iste. Bu çocuk klasik kızları parmağında oynattığını sanan geri zekalı liseli tiplemesi de olabilir. Mesela seni kıskandırırken senin onu ne kadar çok sevdiğini ölçmeyip safi zevk almaya bakıyorsa bu o tiplemedir. Bana katılmıyorsan dediğim gibi git konuş

• Yok öyle biri degil.. Kiskandigi kadar kiskanmayi da seviyor, abarttigini farketmeden..

• Sevgili değiliz diyosun, olun o zaman. Sevgili değilseniz istediğini yapar.

0|0
    0|0
    • Teklif etmedi kiiiii daha sevgili olalim. Yoksa ona "sadece benimsin" derdim. Amaşu anresmen kiskanclik ve gurur yüzünden birdaha görüsmeme karari aldim. Birbirimizi her gün sinifta görecegimizi bildigim halde.

• O zaman konuşmaya çalışırsa tekif etmeye zorla

• boş ver önünde çok uzun yıllar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence senı kıskandırmak ve ılgın onun hosuna gıtmıs hepsı bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...