Spor hocası ya da anlayan var mı ?

spor hocası ya da anlayan var mı ? spor hocası ya da anlayan var mı ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne konuda bılgı lazım olduguna bagli.

0|0
    0|0
    • Şimdi benim basen problemim var baya geniş suqat yapsam zararı olur mu bide nasıl gecire bilirim

• squat daha büyütmez dimi popomu

• sporun hıc bır sekli yag olan kısmın daha fazla gelısmesını yaglanmasını saglamaz.

Ellerine agırlık alıp yaparsan etkısı daha cok artar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Fitnes salonuna git derdini şöle biraz pagan varsa poponu guzelleastirirler

0|0
    0|0
  • Hocası daha olmadım ama biliyorum .

0|0
    0|0
    • benim basen problemim var baya geniş popomda büyük ve squat yaıyorum 3*12 şeklinde popom ve basenlerim daha genişler mi yoksa küçülüp şeklemi girer. 47 kiloydum spor yaptığımdan beri 49 olmuşum neden olabilir ve ben basenlerimden nasıl kurtula bilirim evde yapacağım bir çalışma verirmisiniz

• Basenlerin için yana ezme yap ve kilon için de git ölçüm yaptır belki su ve kas kütlen artmıştır.

• evet buyrun

0|0
    0|0
    • benim basen problemim var baya geniş popomda büyük ve squat yaıyorum 3*12 şeklinde popom ve basenlerim daha genişler mi yoksa küçülüp şeklemi girer. 47 kiloydum spor yaptığımdan beri 49 olmuşum neden olabilir ve ben basenlerimden nasıl kurtula bilirim evde yapacağım bir çalışma verirmisiniz

• okulumdan dolayı yazmakta geciktim. öncelikle kilo almanız ağır çalıştığınızı ve güçlü beslendiğinizi gösterir siz ağır değil çok hafif fazla tekrar yapmalısınız yani 4 set 20 tekrar 25 tekrar arası ve beslenmenize dikkat etmelisiniz aksam 6 dan sonra yemek asla yememeniz lazım diyet yapmalısınız bunlar doğrultusunda çok güzel fit kalça bel ve baldırlara sahip olabilirsiniz

• anlarım azcık :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...