Kuzenim Bir Hikaye Uzerinde Calisiyor...

Hafif felsefi ama öykülerimiş bicimde bir hikaye yazıyor ama iyi olup olmadıgından emin olamadık.İlk sayfasını değerlendirir misiniz?

-Her gun gelir misin buraya?

-Hayir.

-Gecen pazar da buradaydin.

Durdu sakinlesmeye calisti,sıkkın bir sesle:

-Evet oyle,dedi.

Adam ağır adımlarla uzaklasirken genc kiz da boş gözlerle denize bakmaya devam etti.

-Sabahtan beri bekliyorum,simdi mı geldin?Kaldi iki hafta.İki hafta sonra tam dolunayda geleceksin ve ışıklarla donatilmis her yer siyaha bürünecek."Bir ışık huzmesi gözlerimi kamaştırıyor."diyeceksin."Yaniliyorsun,suların altında kaldi o."diyeceğim.Sabah olacak duran her sey akmaya kaldıkları yerden devam edecek.

Günesin dogmasına yakin deniz kenarındaki kucuk kulübeye vardi.Sicagi sevmezdi ama bütün gece titredikten sonra usul usul iceri giren gun ışığıyla ısınmak uykunun tadını arttırıyordu.Niyeti biraz dinlenmekti ama yorulmuş olacaktı kalktığında ikindi vaktiydi.Balik tutmak icin gecti ama Rodos'ta balık lokantası bulmak hic de zor değildi.

(X)Amca'nin yeriyse kendi tuttuğu baliklar kadar guzel balıkların enfes mezelerle sunulduğu dedesinden ona somut olarak hatıra kalan ender seylnerden biriydi.Tam kapısından iceri giriyordu ki o çapkin,duzembaz,kendini beğenmiş adam yavasca omzuna dokundu.Hic haz etmediği bu adamı boyle bir ayda hemen hemen her gun görmeye dayanamıyordu.

-Sen beni mi takip ediyorsun?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Felsefesi nerde onu anlamadım bıldıgın romantık bisi olmus bu :D

0|0
    0|0
    • Daha ilk sayfa cunku:)

• böyle karsısındakı ınsnların dusuncesıne saygı gosteren ınsanları cok sevıorum.

Teşekkur ederim zerafetiniz icin.

Hos vakitler.

• :) E geliştirmek için soruyoruz tabii hak vermek gerek :)

İyi akşamlar :)

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...