Sevdiğim çocuğa açıldım :×

Merhaba arkadaşlar. benim dersanede sevdiğim bir çocuk var onu çok seviyorum onun arkadaşları da onun beni sevdiğini söylüyorlar. zaten sürekli benimle ilgilenen biriydi. Son zamanlarda sınıflarımız değiştiği için pek konuşmuyorduk. 3 gün önce deli cesareti geldi ve ona whatsapp tan yazdım seni seviyorum diye. Ama cevap vermedi. Arkadaşım ona sorduğunda ise seviyorum ama boşver demiş. Hır başka arkadaşıma ise sevmiyorum demiş. Sizce nedeb boyke yapıyor. Ona bu zmana kadar hiçbir kızın açıldığını düşünmüyorum çünkü kızlarla arası iyi değil. Onu kaybetmek istemiyorum. Sizce bundan sonra ne olucak? Size hoşlandığınız biri açılsa ne hissedersiniz, ne yaparsınız?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kactığı icin daha da istiyorsun onu fakat bekleyeceksin. üstüne gitme istemiyorsa çıksanızda mutlu olmazsınız onunda istemesi lazım. birazcık olgun davran üstüne gitme :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hmm .. emın ol kı cocukda senı sevıyor ama bıraz utangaç galıba o yuzden. ama sn gereklı her seyı yapmıssn gerısı ona kalmıs yhannı senı sevıyorsa gelıp konusmalı konusmasa bnce artık snde onu unut gıtsn

0|0
    0|0
    • Ama unutamiyorum sanki ona olan askim giderek buyuyuor. Ben onun icini sevdim.

• hm :)) Benı bu kadar seven bırı olsaa hıc kacırmazdım :)))

yha bnce ona tkrr mesaj at ıste sana senı sevıyorum dedım ve sen buna cewp wermedn bır cewp wer yolumuzu cızelm eger cevabın bnnde senı sevıyorum ıse artık cıkıyoruz demektır ve bu da ıkımız ıcın cok ıyı ve cok mutlu olacağız anlamına gelır.ama eger cevabın senı sevmıyorum ve senı sadece arkadaş olrak goruyorum ısee senı unutmaya çalşyym falan de ıste uydur bısıler ama tkrr mesaj at

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya git yuz yuze konussana ne kaybedersin 3 gunluk dunya rahat ol ve al karsina konus bunda utanilacak bir sey yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...