Kapat

Bacaklarımın nasıl inceltirim?

Kilolu değilim hafif göbeğim var ama onu pek problem etmiyorum asıl problemim bacaklarımın üst kısmı aşırı kalın :( Eskiden incecik olan bacaklarım bir yılda kalınlaştı.. bacaklarımın üst kısmına masaj falan yapsam incelir mi? Birde çatlaklara ne iyi gelir biliyormusunuz çünkü bacaklarımın üst kısmında çatlaklar oluşmaya başladı :(

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• koş ve masaj yaptır düenli olarak yediklerinede bi süre dikkat et..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• bence spor yap

0|0
    0|0
  • bacaklarını rendele belki incelir...

0|0
    2|0
  • kilolu değilsen ... göbegn var bacakların kalımn catlaklar var diyorsun bu kilodan olmazmı boyun ile kilonu bir yazsana ayak bileklerin kalın olmasında bence bir kadının bacaklarındaki en kötü itici olanı ayak bileği kalın olan

0|0
    0|0
  • hızlı kilo alıp verdiysen çatlaklar olmuştur. ama kalın bacak iyidir bence. alt kısımlarlada orantılıysa eğer.

0|0
    0|0
    • orantılı ama beni rahatsız ediyor

• Kalın bacak bence gayet iyi incelme olmaz zor

0|0
    0|0
  • koşmaya başlaa

run baby run run

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yürüyüşler yapmalısın

0|0
    0|0
  • masaj çok işe yaramaz bölgesel zayıflamaya gidebilirsin çatlaklar pembe ise yeni oluşuyordur yağ vs sür nemli kalsın ama beyazsa tedavi olmuyo dermoabrazyon diye deride bir işlem yapıyorlarmış soğutup vs işe yarıyo diye duydum ama hiç yapana şahit olmadım herkes çatlaklı çatlaklı geziyo yani:)

0|0
    0|0
  • Sakin spora gideyim deme.. Bende spora gittim kas miktarında artıs olunca bacaklarim daha da kalınlasti =/ ama yalnızca koşmak iyi olabilir .

0|0
    0|0
  • sporla tatlım patesle ıncelır.ebru sallının vıdeolarını ızle

0|0
    0|0
  • Pilates dene.

Yinede incelmesi çok zor.

0|0
    0|0
  • benimde kalın bisiklet sürüyorum ama incelmiyor

0|0
    0|0