Vefasız aşkın son mektubu (yıllar önce)

seni tanımadan önce aşka inanmazdım alı başımı gitmek isterdim uzaklara denizlere açılmak kaybolmak masinde sonra birden karşıma sen çıktın hani nerede o uzaklara açılıp kaybolmak isteyen ben anladımki sensiz olmuyor sensiz yaşanmıyor uzaklardasın bir rüzgar misali göremiyorum seni yanı başımda dur kollarımın arasında ya da taa uzaklarda yeterki sen bende ol ben sende olmayayım su gibi hava gibi bir tutam sevgi yolla bir gün bir yaprak düşerse avuçlarına ellerimdir sakın aşkım bırakma birgün bir rüzgar eserse oralara sana olan şarkımdır dinle doya doya birgün bir yağmur damlası düşerse yanaklarına sakın silme aşkım bir buse bir armağandır benden sana güzel rabbim ömrümden ömür versin sana acın düşürmesin acın vermesin bana birgün zamansızca acırsa yüreeğim özleminden hasretinden herşeyinden sakın aşkım kendini hiç suçlama yalnız bu büyük aşkın hatrına ayda istemem yılda birdefa adımı anmayı sakın unutma..

Güncellemeler:
2002 yılında yazılmış bir mektup alıntı değidir

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzelmiş eline sağlıkk...:((((

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yapmacık olmus bence ınternetten alınms .D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.. Sen bunu paylaştığına göre hala aklında demeki ama yanlış bence sen böle yaparak seni bekleyenlere yazık ediyorsun gönül kapını kapatma .. onun ne zaman geleceğini bilmiyoruz ama kapatman yanlış olur belki doğru kişi etrafında senden bişi bekliyor sen bişey yapmıyorsn bu onu üzüyor .. aslında sevgililer tecrübe hayat tecrübesi bu tecrübeyi aldınsa sorun yok ileriye bak geriye bakarsan ileridekileri göremezsin benden sana tavsiye ..

0|1
    0|0
Yükleniyor...