Afro cocuk nedemek istedi simdi?

Türkiyeyi ziyarete gelen yabancılar var, okulları ziyarete gelmişler, amerikadan çocuk ise afroamerikalı. Şansa bunlar bizim sınıfa denk geldi, ve bu çocuk sürekli bana takılıyor dalga geçiyor falan,şakadan kollarıma vuruyor ve herseferinde morarıyor sayesinde misafir diye birşey demiyorum ama çok sınır bozucu. 1 hafta sonra yurtdışına geri dönücekler, çocuk bana bugün '' Sen çok tatlısın, eğer türk olsaydım seninle evlenirdim'' dedi bende güldüm sınıfa girdim, çocuk sakamı yaptı? Yani hoşlanıyormu benden? Bugünde derste elini havaya kaldırdı elini ver dedi, ben parmaklarım patlıcan gibi çok büyük dedim, çocuk elini elimin üstüne koydu çok küçük parmakların var dedi falan.. ama anlamadım, hem dövüyor hem övüyor ne salak bu yabancılar..

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• o afro mudur Afrodit kılıklı mıdır nedir söyle o dallamaya getirtmesin oraya beni (: ne lan bu bizim kızlarımızı kendi ülkesinde ki kızlarla mı karıştıryo ? hayır o değil de sen niye onunla el el üstünde tutuyosun ? anlaşılan sende hoşlanıyorsun gibi de neyse

0|0
    0|0
    • hayir ya ne hoslanicam ondan ikide birde koluma vuruyor falan, kendisi elini elimin ustune koydu kimin eli daha buyukmus ona bakicakmis :p

• Birde seni seviyorum kelimesini ögrenmis :D ikide birde gelip seni seviyorum diyor

• yok yok o kesin sürünüyo , ah Ankara da olacak ki o şahıs kafasını gözünü kıracaksın . ben bile kimseyle aşk anlamında bir ilişki yaşamadım , oh ne güzel başka ülkeden gel biizm kızları kap götür . ben öyle işin neyse sinirlendirdin valla beni (:

Erkekler Ne Diyor 6

• ? sddsds

0|0
    0|0
  • :D.. sana yazıyor :D.. yüz verme gavur onlar

0|1
    0|0
    • Ne yazmazi cocuk surekli incitiyor beni bir gun kolum morariyor bir gun gözum :p

• fikirtepe yıkılıyor :)))

• Daha fazla yakınlaşma az kalmış :))

0|0
    0|0
  • bizimkilere öküzmü demiştiniz :)

0|0
    0|0
    • ben bir sey demedim walla tam tersi :D bunlar salak

• hahah hic sorma cok sempatiktir afrocum .D

• Zencilerin ününü duydu isen yaklaşmazsın :)))

0|0
    0|0
  • ne iş? bilmem kaç vakte biter bu iş... Afro-tafra yapma işte kız...

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• aman bosver :D

• benim karnım acıktı.. :)

Kızlar Ne Diyor 1

• iyi senaryo be tatlım hiçbir yabancı eğer türk olsaydım lafını etmez çünkü hiçbri türk olmak istemez

0|0
    1|0
    • Senaryo degil walla ister inan ister inanma :D

• peki :D

Yükleniyor...