Cılızım. Kollar ve omuzları nasıl geliştiririm?

Çok zayıf ve cılızım.Nasıl kollarımı kalınlaştırır ve geliştiririm?Bu arada omuzları da geliştirmek istiyorum.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• zayıfken kas yapmaya çalışırsan boşuna uğraşmış olursun. önce biraz şişmanlaman gerekir sonra onu spor yaparak kasa dönüştürürsün

0|1
    0|0
    • Kilo alamıyorum.

• Hastanenin diyetisyen bölümüne gideyim dedim.Onlar ilk önce başka bir bölüme yönlendirdi.Eğer orada gerek görürlerse seni yönlendirirler dedi.Gittim hiçbir şeyin yok dedi.Ama çok zayıfım

• sağlık sorunu için gitmediğini söylemiş miydin oradakilere? çünkü yardımcı olurlardı

Kızlar Ne Diyor 1

• spoar salonuna gitmelisin senin bünyene göre program verirler.nasıl görünmek istiyorsan ona göre besin takviyesi yaparlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dambıllarla halledebilirsin fakat bunu kendi bildiğin gibi yapmamanı tavsiye ederim lenf bağlarını zedeleyebilirsin..

0|0
    0|0
    • Ne yapmalıyım?

• öncelikle bir spor salonuna yazılman gerekir sonra onlar senin vücut kitle endeksini yağ oranının gibi birkaç ölçüm yaptıktan sonra sana bir program çıkarıcaklardır belli bir kilo alman gerekebilir bahsettiğin kadar zayıfsan çalışma + takviye proteinlerle dipçik gibi olursun ;)

• Dostum öncelikle spor salonuna git 3 hafta çalış sana vereceğim karbonhidrat tozunu al detaylıca kulanım yazar. sporunu aksatma 3 aya kadar 10-20 kg garanti. Muscletech serios mass ..

0|0
    0|0
  • dambıl al kendşne bir program yap çalış bol bol protein al

0|0
    0|0
Yükleniyor...