40 ınıza gelmeden neleri yapmak istersiniz?

-Evlen Tamam, tamam, evlenmeden olmaz değil mi? En azından bir kere dene... Ruh eşini bulduysan senden şanslısı yok hayatta.

-Hayat arkadaşını seç Evlenmek zorunda değilsin, bu kedin de olabilir, kardeşin de, ev arkadaşın da... Ama birinin evde seni beklemesi güzel şey.

-Sahip ol Ailen hep yanında olsa bile kendi evini satın al, küçük olsun, senin olsun! Ondan kıymetlisi olmaz.

Kendi sebzeni yetiştir Domates, biber, salatalık! Başlamak için ideal... Fen ödevindeki fasulyeyi yiyemedik, bari bunların tadına bakalım.

Garip tatil Unutamayacağın orijinallikte bir tatil tasarla, mesela karavanla Karadeniz gezisi, bir yoga kampında bir hafta, bir dağ evinde av partisi ya da çok lüks bir otelde hafta sonu...

-Başka bir dili keşfet Korece, Fince, Rusça... Bir dili flört edecek kadar öğren ve çevrendekileri şaşırt!

-Canın işe gitmek istemiyorsa sevgilini de kandır, iş günü beraber kaçın.

-Çığlık at Bir dağ başında, yalnızken, arabada giderken avazın çıktığı kadar bağır, ne istiyorsan söyle... Evren bir şey versin diye değil, içinden geldiği için.

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Annem Allah 40 yasima kadar yasamayi nasip ederse bir kac ülke var gitmek istedigim oralara gidecegim , insallah türkiyede sahil kasabasina yerlesmis olurum böyle meyva bahceleri olan bir yer , annisim esini cocuklarini alsinda gelsin diye yolunu gözlerim :))

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• istediğim ülkeleri 40 yaşından sonra da gezerim, o problem olmaz fakat ne kadar erken başlarsam o kadar iyi olur sanırım^^ daha çok genç yaşımda yapabileceğim fiziksel aktiviteleri değerlendirmek isterdim. yamaç paraşütü, bungee jumping yapmak, roller coastera binmek, bisiklet turu yapmak gibi.. bunun yanı sıra 40 yaşına kadar bir zahmet de vasıflı bir birey olmanın verdiği rahatlıkla huzurlu olmak isterdim. ben de birkaç dil bilmek isterdim. özellikle izlandaca. ve bence en önemlisi 40 yaşıma gelene kadar iyi düzeyde bir kültür, bilgi birikimim olsun çok isterim. gösteriş olsun diye değil, o kadar vaktim varken hayata dair daha fazla şey öğrenmek ve yeni fikirlere zemin hazırlamak için. bir de 40 yaşımdan önce mi olur, sonra mı olur bilmem ama bir koalayı kucaklamak en büyük isteklerimden biri^^

0|1
    0|0
    • izlandaca ilginç bir tercih, bende yamaç paraşütü yapmak istiyorum ve roller coastera binmek ve paraşütle atlamak, yabancı dil öğrnemek.

• Hayalimdeki kitap cafeyi açmak.

Bir tarafında alabildiğine kitaplar, diğer tarafında tatlı koltuklar. Ve insanlar hem sohbet ediyor, hem kendi ellerimle yaptığım kurabiyeleri yiyerek kitap okuyor, hem de denizi izleyerek huzur buluyor. İsteyen beğendiği kitap cuzi bir fiyata satın alabiliyor, kurabiyeleri de.

0|1
    0|0
  • 40ma merdiven dayamadan evlenmek ve çocuk yapmak istiyorummm,işimde yeteri kadar başarılı olmak istiyorum =)

0|1
    0|0
  • ölene kadar evlenmem.kısıtlamaları sevmem

1|0
    0|2
    • Büyük lokma ye, büyük konuşma, bu dediğin lafı çatur çutur yiyeceksin demedi deme..

• Hindistan, Küba ve güney Kore seyatleri, çocuk yapmak ama evlenmek istemiyorum, film çekmek (yönetmen olarak) bunlar :)

0|0
    0|0
  • Yapacak çok sey var

0|0
    0|0
  • ah hayallerimi gerçekleştirmek o kadar çok ki... neyse kader kısmet. :))

0|0
    0|0
  • bir kere ilişkiye girmek isterim yahu 36 yaşındayım evlenemedim daha

0|0
    0|0
  • soru detayını okumadım ama cocuk sahibi olmak isterim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...