Çıktığınız kızın fiziğinin çok güzel olması çok mu önemli?

Çıktığınız kızın fiziğinin çok güzel olması , zayıf olması dudağının kocaman olması çok mu önemli , sevimli olmasımı daha çekici yoksa taşş dedikleri cinsten olması ?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zaman fizik gidiyor, Zayiflik İlk hamilelik evresinde gocuyor toparlanamassa, Sevimlilik desen bir mualla hayat sartlari gidebilir , Tas dedikleri omur gecmez zaten hapis dir sonu erkek icin geriye ne kaldi senin soylemediklerin,

Kalbi guzelmi , Neseli mi , Muhabbeti Varmi ? Odunmu ? , Vefakarmi , Dostmu acimi ? Gonlu nasil Ufacik ameliyat olsan agliyormu ? Para var yok onemi varmi onun icin yok mu?

Yani insanmi Allah Zaten Her kadini Guzel yaratir Allah herkesi guzel yaratir Herkesi iyilerle karsilastirsin bence ... bir omur bu yahuuu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir aralar öyle diyordum güzel olmasa çıkmam felan aslında bunlar boş laf onu ilk gördüğünde bir kıvılcım oluyorsa isterse dünyanın en çirkin kızı olursa aşık olursun .. Yani güzellik göreceli aslında bana güzel olan sana güzel değil ... Mecnun bir sözü var biri sorar bunda ne buluyorsun kendine bak ona bak diye mecnun süper bir cevabı olur .. onu gelde benim gözümden bak ..

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin kişi kendine adam diyosa tipe değil kişiliğe önem verir

1|0
    0|0
  • seviyorsam bunlara takılmam.

0|0
    0|0
  • Erkeğin karakterine ve niyetine göre değişir bu :)

0|0
    0|0
  • sevımlı olması daha cıcı :)

0|0
    0|0
  • zekası karakteri çok önemli ama güzel olmayıncada gözümüz dışarda kalıyo be kardeşim :D

0|0
    0|0
  • fiziği ve yüzü güzel olmalı. bu ikisi olup gerizekalı olursa onuda at çöpe

0|0
    0|0
  • kafa dengim olsun 30 35 yasından sonra fiziğini napiyim eline yüzüne bakılıcak olduktan sonra hiç bir problem çıkmaz çünkü o yaslara gelince aradığım insan eşim olsun derim ben heralde

0|0
    0|0
  • benim için sorun yok bakmam ben öyle şeylere takılmamda sonuçta insanız herkesin kusuru var sevsin yeter

0|0
    0|0
  • hepsini koysak torbaya olmaz mı?

0|0
    0|0
    • anca kusursuz isteyin zaten.

• kusur kadı kızın da olur çünkü. ben de kadı kızı istemiyorum.benim tercihim kime ne?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...