Erkekler için takıldığınız kızlar gözünüzde gerçekten öyle midir?

Gecenlerde kuzenımın düğünü oldu erkek amcam bana şöyle dedi bak goruyorsun demi kızım abini gezdi tozdu kızlarla şimdi başka bir kızla evlenıyor etrafımda da goruyorum kız erkek arkadaslıklarını beraber eglenıyorlar partilere clüplere gidiyorlar takıldıgınız kızlar hakkında ya da öyle ortamlara gıren kızları evlenılcek olarak gormuyormusunuz?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence fark etmez demek isterdim önemli olan ama sizi sevmesi fakat kızlarda ilkini unutamama var kabul edilen bişey bu her kız için ve bir kızın hayatında 3. kişi olmakta istemiyorum bu yüzden olmaz . belki sorucaksın bakire değil ama seni gerçekten seviyor inanmam yalan yok 2 kişiye inandım 3. su olmaz çünkü onun hayata bakışı şöyledir ben ilk yattığım ve sen .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkegin tavri kiza goredir ... zaten erkek evlwnilecek kizi gorunce iste bu der .. yuzune bakmaya cekinir

0|1
    0|0
  • kişiliğine göre değişir partiler kulüpler bunlar en yakın arkadaş ortamında ise evlenilecek kız olur.yok arkadaş ortamı değilse hiç takmam bile eğlenir geçerim ben

0|0
    0|0
  • insan sevdigi kişi ile tabiki eglencek clube partye gitcek normal şeyler bunlar seviyeli olduktansonra,evlenilir neden evlenilmesin..balayında bodruma giderim akşamda clube gierim eşimle...

0|0
    0|0
  • Başka erkeklerin altına yatmış kızla öldürseler evlenmem. Eğer bir erkek sana bekaret önemli değil diyorsa büyük ihtimal zemin hazırlıyordur. Bence hiçbir erkek istemez.

0|0
    0|0
  • Öyle yerlere takılmam takılanlarla da işim olmaz.

0|0
    0|0
  • yok yha bn ancak kasarlarla eğlenırım EVLENMEM

0|0
    0|0
  • yok kaşarlarla eğlenilir ama evlenmeye gelince biraz zor

0|1
    0|0
  • haa sen yollu'dan bahsediyorsun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0